Газобетон — це АЕВОС!

Вирішили будувати з газобетону? Що ж- це чудовий вибір! Проте є одне «але» - ринок рясніє різноманітними пропозиціями й тому виникає гостра потреба розібратися, чому нібито однакові за своїми характеристиками вироби можуть відрізнятися за вартістю і як не помилитися у своєму виборі та обрати оптимальний за співвідношенням «ціна-якість» газобетон. Тож почнемо!

ГАЗОБЕТОН в будівництві почали застосовувати ще у 20-х - 30-х роках минулого століття, але свою популярність серед пересічних споживачів він здобув відносно недавно, коли завдяки сучасним технологіям з’явилася можливість запропонувати будівельному ринку продукт, прийнятний за ціною та одночасно кращий за своїми фізико-технічними характеристиками у порівнянні з іншими стіновими матеріалами.

Як тільки товар стає популярним, з’являється велика кількість охочих займатися виробництвом та продажем такої продукції. На жаль, не у всіх виробників є можливість використовувати новітні досягнення у технологічному процесі виготовлення продукції й, не завжди за це беруться професіонали. У підсумку ринок отримує дешевий товар сумнівної якості.

Ми попросили лідера українського ринку виробників газобетону ТОВ "Аерок" (торговельна марка АЕВОС) докладно роз’яснити споживачам, яким повинен бути якісний газобетон та на що слід звертати свою увагу, щоб не придбати товар сумнівної якості за відносно «вигідною» ціною.

Перш за все варто звернути увагу на технологію виробництва газобетону. Компанія «Аерок» виробляє продукцію, на сучасному оригінальному німецькому технологічному обладнанні, використовуючи при цьому прогресивну технологію. Застосування такого методу виробництва дозволяє отримати якісний та однорідний за структурою матеріал, який має морозостійкість не менше 100 циклів поперемінного заморожування та відтавання.

Вибір технології виробництва безпосередньо впливає на структуру матеріалу і, як результат, на властивості кінцевого продукту. На деяких заводах, наприклад Білоруських, використовують віброударну технологію, при якій прискорюється процес утворення пористої структури матеріалу. Таким чином, у виробника з’являється можливість використовувати менш якісну і дешеву сировину. Все це призводить до того, що в матеріалі утворюються різні за розміром пори та порушується рівномірність їх розподілу що спричиняє утворення дефектів виробів у вигляді розшаровувань. Як наслідок, такий газобетон має значно нижчу морозостійкість (близько 25 циклів заморожування і відтавання) та довговічність. Це з часом призводить до поверхневого руйнування стін.

Крім цього, неоднорідність структури підвищує щільність блоку. А чим газобетон щільніше, тим відповідно вища його теплопровідність і холодніша стіна з такого матеріалу, тому в подальшому на Вас будуть чекати значні витрати на додаткове утеплення будинку. Також через підвищення щільності матеріалу збільшується вага блоків і зростають витрати на їх транспортування.

Одним з показників якості газобетонних блоків, є точність дотримання геометричних розмірів. Так, наприклад, похибка при виробництві газобетонних блоків «Аерок» складає не більше 1 мм. Це істотно полегшує кладку та дозволяє уникнути перевитрати клейового розчину для з’єднання блоків. Внаслідок отримання рівномірного мінімального клейового шва підвищуються теплоізоляційні властивості будинку в цілому, відсутні так звані «містки холоду».

Важливо також звертати увагу на територіальне розташування заводів та спосіб доставлення товару. Для прикладу, виробничі потужності ТОВ «Аерок» знаходяться в Україні і перед тим, як потрапити до покупця, продукція бере участь в мінімальній кількості завантажувально-розвантажувальних робіт. Якщо ж виробник завозить свою продукцію з іншої країни використовуючи залізницю, схема транспортування ускладнюється і в рази збільшується ризик пошкодження блоків.

Ну і звичайно, не можна залишити без уваги такі важливі характеристики, як безпека та екологічність матеріалу. Важливо, щоб продукція була сертифікована і відповідала всім нормативним вимогам. «АЕВОС» має комплекс сертифікованих лабораторій і дуже відповідально підходить до контролю якості газобетонних блоків. Вся продукція має паспорт якості заводу-виробника. Крім цього, «АЕВОС» єдиний газобетон в Україні, який пройшов процедуру екологічної сертифікації відповідно до вимог міжнародних екологічних стандартів. Цей екологічний сертифікат є підтвердженням того, що при виробництві не використовуються токсичні та шкідливі хімічні речовини.

Ми обумовили найважливіші моменти, на які варто звернути увагу для того, щоб обрати надійний, теплий, довговічний та екологічний газобетон. Будьте свідомі у своєму виборі!


Заказать обратный звонок
Оставьте свои контакты и мы вам обязательно перезвоним.