Про компанію

Вітаємо Вас на сайті Компанії "Фасад", - наша команда працює під девізом:
Ваш комфорт – наше завдання!

ТОВ «Фасад» розпочало свою діяльність у 2001 році. Основними напрямками є виробництво та торгівля будівельними матеріалами, спрямоване на впровадження нових технологій, розширення асортименту якісної продукції як вітчизняних, так і європейських виробників.
 
На сьогоднішній день ТОВ "Фасад" - компанія, що динамічно розвивається, одна з провідних на ринку будівельних матеріалів. Компанія є членом асоціації «Всеукраїнська спілка виробників будівельних матеріалів та виробів» та Конфедерації Будівельників України, лауреатом Українського національного конкурсу якості 2012. Менеджмент Компанії працює відповідно до вимог Міжнародної системи якості ISO 9001.

 
 

У сучасності забудовник демонструє своє мистецтво формування індивідуального простору, проте свої корективи вносять і технологічний прогрес, і мода, і смак . Незмінними залишаються лише вічні цінності, тому за всіх часів Будинок – це, перш за все, затишок та комфорт, надійність та захист, екологічність та енергоефективність. А ще він повинен подобатися, викликати почуття тепла, спокою і безпеки.
 
Разом з нашими партнерами ми створюємо довгострокові та справжні цінності, що переходять з покоління в покоління. Широкий асортимент продукції, який ми пропонуємо, дозволяє задовольнити найвишуканішого покупця на всіх етапах будівництва - від фундаменту до даху, незалежно від складності проекту, оскільки в нашому асортименті є цегла клінкерна, лицьова, гіперпресована, рядова та аксесуари для кладки цегли, &bbsp; , керамічні блоки, газоблоки, облицювальна плитка, плитка для підлоги та сходів, черепиця, вікна, будівельні суміші, системи утеплення будівель, лакофарбова та декоративна продукція та ін.

З огляду на сучасну ситуацію, Компанія "Фасад" орієнтує свій розвиток на декілька напрямків.

По-перше  - Компанія "Фасад" є дилером багатьох відомих вітчизняних та європейських виробників будівельних матеріалів і займає одне з провідних місць на ринку будівельних матеріалів, має власну базу з адміністративним будинком загальною площею 1000 м2, в якому розташований салон - магазин площею більше 200 м2, криті та відкриті склади, оснащені вантажно-розвантажувальними механізмами, загальною площею понад 5000 м2.  
По-друге -  Компанія "Фасад" є лідером з виробництва препаратів для очищення та захисту поверхонь з керамічних, бетонних, гранітних та інших будівельних матеріалів від вапняно-соляних, цементних, біологічних (гриби, пліснява) та техногенних забруднень. Продукція  ТМ "Фасад" і наша технологія дозволяє захистити будівлі від згубних впливів навколишнього середовища (волога, сонце, вітер), що гарантує їх довговічність. В результаті величезної дослідницької роботи, проведеної фахівцями фірми, створено надійний захист від появи висолів і боротьби з ними.
  Третє- Компанія "Фасад" виробляє спеціальні кольорові суміші (білу, чорну, сіру та коричневу). Кладочні суміші виготовлені на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів та функціональних добавок. Кладочна суміш застосовується для будівництва фасадів з клінкерної та лицьової керамічної цегли, силікатної цегли, керамічних блоків та каменю, бутового каменю та бетонних блоків, а також для кладки стін підвалів та фундаментів. Кладочні суміші витривалі до погодних умов, не містять водорозчинних солей, що запобігає появі висолів (білих нальотів на лицьовій цегляній кладці).
 
По-четверте -  розуміючи, що ще одним рішенням в обробці фасаду стає утеплення та фарбування фасадів, виробництво фарб на підприємстві ТМ Фасад стало логічним продовженням нашої діяльності, щоб повніше задовольняти потреби покупців на цей вид продукції. Створюючи рецептури фарб ТМ Фасад, перш за все подбали про те, щоб вони мали високі споживчі властивості.
І останнє - розширюючи власне виробництво та асортимент продукції, Компанія "Фасад", використовує досвід провідних виробників декоративних матеріалів та в результаті власних ексклюзивних технологій, вийшла на ринок будівельних матеріалів з декоративними покриттями ТМ Фасад для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Висококваліфікована команда Компанії завжди готова допомогти клієнтам у підборі матеріалів, наданні технічної інформації та рекомендацій для технологічно правильного застосування запропонованого матеріалу.
 
Будівельні матеріали, будівельна хімія, декоративна продукція та супутні товари, які ми пропонуємо, не тільки прикрасять Ваш будинок, але й підвищать його якісний рівень , іншими словами - забезпечать престиж та комфортне проживання у ньому.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.