Доставка

Ви можете забрати необхідну продукцію(газобетон, піноблок, цегла лицьова та рядова, пісок та щебінь, пиломатеріали, залізобетонні вироби та ін.) самовивозом, оформити доставку компаніями-перевізниками або скористатися безкоштовною послугою пошуку транспорту.

Самостійно забрати придбаний вами товар з нашого складу. Зв'яжіться з менеджером та уточнюйте час свого прибуття на склад. Тип завантаження - бічний

Адреса складу:

Київ, вул. Крайня, 1-В
Час роботи

  • Пн-Пт 9.00 - 17.00
  • Сб-Нд закрито
  • Додат. час – за домовленістю


Скористатися нашою безкоштовною послугою пошуку транспорту. Зверніться до нашого менеджера , і він допоможе організувати доставку. Ми працюємо з перевіреними водіями по всій Україні, що гарантуємо акуратну доставку та розвантаження (за умови замовлення маніпулятора). Вартість доставки залежить від специфіки вантажу, його кількості та відстані від навантаження до місця вивантаження. Ми пропонуємо наступні види автомобілів для доставки необхідного вантажу:

1. Бортова. Напівпричіп ковзанка має відкидні борта. Він незамінний у тих випадках, коли потрібно виконати перевезення довгоміру та/або коли можливе тільки бочне або верхнє завантаження в кузов (саме таким чином проводиться навантаження будматеріалів, металовиробів та іншого негабариту). Можливе розвантаження краном або навантажувачем. 

2. Тент. Тентові автомобілі об'ємом кузова від 13 до 120 м3. Універсальність цих машин дозволяє доставляти практично будь-які види товарів. Виняток становлять лише ті вантажі, які вимагають особливих умов зберігання та дотримання температурного режиму. У всіх інших випадках, тент забезпечує надійне та зручне вантажоперевезення, т.к. він захищає товари від будь-яких атмосферних опадів (дощ, сніг, град), а його конструкція дозволяє проводити бокове, задне і навіть верхнє завантаження. Можливе розвантаження краном у разі відкидного даху або навантажувача.3. Фургон. В основному використовуються автомобілі малого тоннажу (Volkswagen, JAC, Fiat, Iveco з корисним навантаженням). 1,5-3тн). Найчастіше цей вид транспорту замовляють для доставки вантажу містом, куди неможлива доставка. великим автотранспортом, і навіть при замовленні малої кількості будматеріалів. Можна розвантажувати вручну або карою (навантажувачем). Зверніть увагу, що краном такі автомобілі не можна розвантажити! 

4. Автоманіпулятор – це спеціалізована вантажна машина, оснащена жорсткою платформою та краном, який здатний переміщати різноманітні об'єкти. Це техніка, що поєднує у своїй конструкції платформу для транспортування різного виду вантажів та багатофункціональний кран. Саме таке поєднання забезпечує можливість виконувати цілий комплекс високоефективних робіт із завантаження та перевезення різноманітних вантажів. Автоманіпулятор може бути обладнаний бортовою платформою або стандартною платформою без борту. Доставка маніпулятором економічно доцільна на відносно малих (до 100 км) відстанях від місця навантаження до місця вивантаження.5. Автобетонозмішувач (АБС, бетонозмішувач, міксер) - вантажний автомобіль,  обладнаний обертовою ємністю для перевезення бетону. Збереження та однорідність бетонної суміші при транспортуванні забезпечується обертанням барабана. Усередині барабана знаходяться спіральні леза. При обертанні в одному напрямку (при завантаженні та транспортуванні) леза заганяють суміш глибше в барабан. При обертанні в іншому напрямку (під час розвантаження) використовується механізм Гвинт Архімеда, за допомогою якого суміш вивантажується. Найбільш затребуваним є АБС об'ємом 6-9м.куб, максимальний об'єм -12м.куб.


Так само ми можемо здійснити доставку компаніями-перевізниками: «Нова пошта», «Delivery-Auto», «Нічний Експрес»
У середньому доставка територією України займає 1-3 робочі дні.
Звертаємо Вашу Увага: на жаль, не кожен товар ми можемо відправити службою-перевізника, попередньо деталі уточнюйте у Вашого менеджера.


Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.