Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Плитка для сходів

Пряма сходинка Braz
Пряма сходинка Rot
Пряма сходинка Burgund
Пряма сходинка Country Wisnia
Пряма сходинка Gobi
Пряма сходинка Jesienny Lisc
Пряма сходинка Kalahari
Пряма сходинка Cottage Chili
Пряма сходинка Piatto Gris
Пряма сходинка Cottage Curry
Пряма сходинка Piatto Honey
Пряма сходинка Cottage Masala
Пряма сходинка Piatto Red
Пряма сходинка Cottage Pepper
Пряма сходинка Piatto Sand
Пряма сходинка Cottage Salt
Пряма сходинка Piatto Terra
Natural brown 3 Коричнева
Плитка для сходів

Що таке сходи? Ганок будинку, сходи у вітальні – це одні з найпомітніших елементів, що кидаються в очі, вітають гостей і господарів будинку. Тому важливо, щоб сходові прольоти та сходи були оформлені належним чином, відповідали стандартам безпеки та надійності. Найелегантнішим і довговічнішим способом облаштування сходів вважається використання плитки та сходів з керамограніту або клінкеру.

Застосування сходової плитки

Останнім часом у будинках та квартирах дедалі частіше стали створювати унікальні елементи – алеї, оригінальні сходи, садові доріжки. Для того щоб надати об'єктам закінченого вигляду необхідно використовувати сходи та спеціальні покриття для них. Сьогодні за допомогою різної плитки можна створити у своїй квартирі або приватному будинку не просто функціональні сходи, що виконують лише «транспортну» функцію, а й виразний фрагмент інтер'єру.

Властивості плитки для сходів

Матеріалом для сходів, представлених у каталозі нашої компанії, є клінкер. Спеціальні тугоплавкі глини та технологія високотемпературного випалу призводять до того, що такий матеріал має підвищену міцність. Тому його можна сміливо використовувати для тих ділянок покриття, які зазнають підвищених фізичних впливів. Жіночі підбори, металевий інструмент, прилади та обладнання – клінкерні сходи, незважаючи на невелику товщину та вагу, без проблем витримують подібні навантаження. Крім того, щільна поверхня не дозволяє воді проникати всередину виробу, отже воно не руйнується при заморозках, що дуже важливо для використання поза будівлею. Спеціальні покриття дозволяють досягти того, що подібна плитка не покривається зледенінням.

Переваги сходових сходів з клінкеру Переваги такого матеріалу обумовлені його високими експлуатаційними якостями, до головних з них відносяться:

міцність та стійкість до фізичних впливів; стійкість до агресивних середовищ, миючих та чистячих засобів; висока морозостійкість і, як наслідок, довговічність; естетичний зовнішній вигляд; варіативність, замінність; велика кольорова гама;

Склад плитки для сходів Склад плитки для сходів обумовлений складом самого клінкерного матеріалу. Для його виробництва використовуються лише певні види тугоплавкої глини та вода, що робить його на 100 відсотків екологічним матеріалом, що не має шкідливих виділень та впливів, що робить його одним із найбільш переважних для використання у житловому будинку.

Зовнішній вигляд та технологія виробництва При обробці внутрішніх сходів, порогів і сходів можна зупинитися на будь-якому зручному матеріалі, що сподобався, який буде вписуватися в інтер'єр. Для зовнішніх об'єктів – ганку та фасадних сходів варто звернути увагу на показники міцності та довговічності обраного матеріалу.

Тротуарна плитка. Плитка на бетонній основі досить проста у виготовленні, що позитивно позначається на вартості, але не сприяє високій міцності, чому така плитка схильна до швидкого зносу і негативного впливу вологи.

Клінкерна плитка. Технологія виготовлення із застосуванням високих температур та тривалого випалу, додавання кількох видів глини та спеціальних присадок робить матеріал міцним та невибагливим у роботі.

Керамограніт. Цей матеріал підійде і для внутрішнього оздоблення та для зовнішніх робіт. Багатий вибір кольорів дозволить втілити в життя найсміливіші ідеї оформлення, причому все це за розумною ціною.

Виробники сходових сходів ABC Klinkergruppe Agrob Buchtal Cerrad Gresmanc KING Klinkier Stroeher ТМ INTERBAU BLINK

Де купити сходи в Києві? Багатий вибір сходової плитки та сходових сходів Ви знайдете на сайті компанії ТОВ «ФАСАД» - всілякі відтінки та колірні рішення, підбір необхідних матеріалів та розмірів. Придбати якісні матеріали для облицювання сходів у Києві Ви можете у нашому офісі за адресою вул. Крайня, 1-В або оформивши замовлення на сайті. Якщо Ви маєте ідеї щодо створення унікальних будівельних шедеврів – ми будемо раді допомогти їх здійсненню.

Яка ціна сходових сходів? Ціна сходових сходів з клінкеру, звичайно ж, дещо вища, ніж інших матеріалів для аналогічного оздоблення, проте вона компенсується унікальними експлуатаційними характеристиками. Вклавши кошти у придбання таких сходових сходів у даний момент, наші покупці отримують довговічний та надійний матеріал, який служить довго та не втрачає чудового зовнішнього вигляду. Ціна сходових сходів на нашому сайті коливається від 40 до 1200 грн за штуку, а це означає, що кожен покупець зможе підібрати потрібний для себе варіант.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.