Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Будівельні суміші

Клей зимовий Aeroc

Ціну уточнюйте

Кладочна суміш
Суміш
Штукатурка
Штукатурка

234.00 грн

Шпаклівка
Штукатурка
Якісні будівельні суміші – гарантія успіху.

Купуючи будівельні суміші відомих марок, ви отримаєте чудовий результат. Вони відповідають усім стандартам та максимально прості у використанні.

Якість розчинів для будівельних та оздоблювальних робіт, один з факторів, що впливає на довговічність будь-якої будівлі. До них пред'являються великі вимоги і багато з них відносяться до зберігання та транспортування. Найбільш зручними для цього є сухі будівельні суміші, які сьогодні використовуються практично повсюдно. Ви знайдете величезний вибір складів різного призначення у нашому каталозі. Реалізуємо у будь-якій кількості суміші для кладки, стяжки підлоги, шпаклівки, різні клеї і т. д. Вибираючи, слід враховувати їхнє призначення і тоді результат буде очікуваним і не розчарує вас. Отримуючи будівельні суміші від виробників, ми можемо гарантувати їхню високу якість, яка підтверджується сертифікатами.

Технології створення цих матеріалів дозволяють не тільки зберігати їх тривалий час, але й транспортувати без проблем. Завдяки тому, що сухі склади мають набагато більший термін придатності, ніж готові до використання, вони можуть зберігати властивості досить тривалий час. Також за рахунок зручної упаковки виключаються будь-які втрати під час перевезення. Крім цього, є ще низка переваг, які цінуються споживачами:

можливість самостійно регулювати консистенцію розчинів; використовувати лише необхідну для роботи кількість; змінювати чи посилювати певні властивості, додаючи інші інгредієнти; висока адгезія розчинів.

Якісні склади відрізняються однорідністю та можливістю швидкого їх доведення до робочого стану. Більшість розчиняються водою, і вже за кілька хвилин ви отримуєте потрібну суміш. З багатьма їх можна працювати без спеціальних захисних пристроїв для дихання, обмежуючись лише рукавичками.

Ці будівельні матеріали виготовляються на основі гіпсу, полімеру або цементу. У нас представлені суміші для створення кладки з будь-яких матеріалів. Ви легко знайдете в каталозі суміші, призначені для заливання підлоги, а також усі види штукатурок та клейових розчинів. Наші консультанти дадуть відповіді на будь-які питання щодо якості товару та його застосування.

Формуючи відпускну вартість, ми не враховуємо багато факторів, які впливають на процес розрахунку ціни у звичайних торгових точках. Завдяки цьому наша пропозиція набагато привабливіша, крім того, придбати товар та замовити його транспортування ви можете максимально швидко.

Завдяки попиту, що постійно збільшується, виробники сухих сумішей намагаються випустити на ринок продукти з поліпшеними характеристиками. Наші фахівці відстежують усі новинки, щоб клієнти могли одними з перших придбати їх.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.