Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.

Плитка ручного формування

DYKBRAND braunweiss-bunt (під замовлення)
DYKBRAND flamisch-bunt  (під замовлення)
FORMBACK buntgeflammt (під замовлення)
FORMBACK graphit-bunt (під замовлення)
FORMBACK hellrot-bunt (під замовлення)
FORMBACK rot-braun (під замовлення)
GEESTBRAND bunt-weiss (під замовлення)
GEESTBRAND felsgrau (під замовлення)
GEESTBRAND grauweiss-bunt (під замовлення)
MOORBRAND erdbraun-bunt (під замовлення)
MOORBRAND lehm-bunt (під замовлення)
MOORBRAND sandgelb-bunt (під замовлення)
MOORBRAND torf-bunt (під замовлення)
NF 3 Grobsand

Ціну уточнюйте

NF 32 Wardbrand

Ціну уточнюйте

NF 34 KEG Grau nuanciert Kohle Edelglanz

Ціну уточнюйте

NF 35 KS Creme nuanciert Kohle Spezial

Ціну уточнюйте

NF 36 KS Silbergrau nuanciert Kohle Spezial

Ціну уточнюйте

NF 36 Silbergrau nuanciert

Ціну уточнюйте

NF 4 Gelbbronze-bunt. geflammt

Ціну уточнюйте

Плитка ручного формування – це стиль та унікальність.

Такий матеріал, як плитка ручного формування створить неповторний дизайн і захистить стіни від пошкоджень. Вона відрізняється красою та довговічністю.

Зміст: Технологія виготовлення плитки ручного формування Плитка ручного формування - використання в декорі Як вибрати плитку ручного формування? Ціна на плитку ручного формування Як укладати плитку ручного формування? Плитка під старовину: хто її виготовляє Плитка ручного формування в Україні, її застосування.

Як і будь-які вироби, що існують в єдиному екземплярі, плитка ручного формування має ряд переваг. Насамперед, кожна має неповторну фактуру та поєднання відтінків. Це надає штучно зробленому матеріалу природної чарівності. Створюється вона з клінкеру чи глини. Складом заповнюються спеціальні отвори, поверхня згладжується вручну чи залишається нерівною, та кожна форма відправляється на випал. Зробити абсолютно однакову плитку за такої технології неможливо. У цьому полягає привабливість застосування ручного формування. Важливо те, вона менша за цеглу, а значить дешевше і легше. Купуючи такий оздоблювальний матеріал, ви отримуєте можливість створити унікальний дизайн за доступною вартістю.

Плитка ручного формування має всі властивості, що і цегла ручного формування, але більш тонка і важить у 4-5 разів менше, що набагато полегшує будівельні та дизайнерські конструкції.

Різноманітність декоративних облицювальних матеріалів сьогодні справді велика. Плитка ручного формування підходить як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. На вигляд може здатися, що це цегляна кладка. Вона створює враження ґрунтовності, фундаментальності. Дизайн такої плитки створюється головним чином під старовину, тому її використовують при будівництві та реконструкції історичних об'єктів, особняків у ретро стилі, а також роблять різноманітні декоративні вставки на фасаді. В інтер'єрі плитку під старовину можна використовувати теж дуже широко, тут все залежить від фантазії дизайнера: це може бути звичайне обрамлення на стіні, спеціальні ніші, фанеровані зістареною плиткою або колони, каміни, арки і т.п. Завдяки своїй легкості цей матеріал може займати відносно великі площі, не створюючи великого навантаження.

Технологія виготовлення плитки ручного формування

Технологія виготовлення такої плитки аналогічна до виготовлення цегли ручного формування. Головна відмінність від виробництва звичайної цегли полягає в тому, що цегла ручного формування, а відповідно, і плитка формуються в окремих формах. Дуже важливим елементом виробництва є використання піску, ним обсипається форма для того, щоб глина не чіплялася, а також для надання індивідуального забарвлення плитці. Випалювання проводиться при температурі понад 1000 °С. Час випалу залежить від типу печі, об'єму, розмірів плитки.

Плитка ручного формування - використання в декорі

Кожна плитка формується індивідуально, її поверхня залежить від того, як глина заповнила простір форми, який шар піску було нанесено. На виході маємо зразки плитки, які створять неповторний вигляд вашого фасаду, окремих елементів декору інтер'єру. Цей вид плитки дуже часто використовується при дизайні квартир у стилі лофт з метою створити атмосферу промислового чи горищного приміщення. Такий стиль із нотками аскетизму популярний серед молоді, художників, людей мистецтва.

Як вибрати плитку ручного формування?

Плитка ручного формування досить різноманітна за розмірами. Найпоширенішим є розмір 210x20x65, але є кілька варіацій, їх ви можете знайти у нас в каталозі, виставивши фільтр за розміром. «Фасад» підібрав також дуже широкий асортимент кольорів – від білого та бежевого до чорного, десять основних позицій, але з огляду на те, що плитка не однотонна, ви зможете вибрати саме ваш неповторний відтінок. На другому місці фактура, гладка, рельєфна (зі складками) або рифлена або шорстка, створюється за рахунок піску, який при випаленні нашаровується на поверхню.

Ціна на плитку ручного формування

«Фасад» підібрав плитку ручного формування різної цінової категорії: від 25 до 80 грн/шт. Ціна залежить від розмірів плитки. Ціна від українського виробника вказується за квадратний метр і становить 405-425 грн/м.кв.

Як укладати плитку ручного формування?

Перед укладанням плитки ручного формування необхідно провести етап підготовки: вирівняти поверхню ґрунтовки, накласти армуючу сітку. Хорошими основами є дерев'яні панелі або оштукатурені або загіпсовані поверхні. Класти плитку необхідно на достатню кількість розчину, що клеїть, не допускаючи його висихання. Розчин у своїй слід наносити як у плитку, і на основу. Необхідно намітити горизонтальні шви натягнутими шнурами. Погодні умови обов'язково враховуйте: не можна укладати в дощ, при температурі нижче 5°С і бажано не вище 25°. За аналогією з цеглою ручного формування, перед укладанням слід перемішати плитку з різних упаковок, щоб не було різких змін кольору. Ширина шва при кладці плитки не повинна перевищувати 12 мм.

Плитка під старовину: хто її виготовляє

«Фасад» пропонує плитку ручного формування європейських виробників: це німецькі бренди Roben Tonbaustoffe та MUHR Klinker, а також бельгійська компанія Vandersanden. Є менш відомі, але не менш цікаві види плиток від українського виробника.

Плитка ручного формування в Україні, її застосування.

Застосування плитки ручного формування сьогодні набирає обертів. Адже це безпечний для природи дуже міцний і красивий матеріал. Чи не останню роль грає також і відносно невисока вартість. Різноманітність відтінків, розмірів та фактур дозволяє вибрати плитку для будь-яких будівельних та дизайнерських цілей: від облицювання фасаду, паркану, парканних стовпчиків до камінів, колон, стін та інших елементів інтер'єру.

Виробники цієї продукції постійно перебувають у пошуку нових ідей випуску чергових партій товар. Використовуються різні присипки. Вони створюють додатковий декор та дозволяють легко звільняти готову продукцію з опок. Пробуються поєднання кольорів і так далі.

Пропонована у нас плитка ручного формування яку, ви можете за дуже вигідною ціною, відповідає всім стандартам якості. Цей матеріал має великий попит за кордоном і там працює кілька компаній, що займаються випуском цього товару. Ми пропонуємо вам оздоблювальний матеріал від бельгійських та німецьких виробників. Він відомий у Європі та чудово зарекомендував себе у наших кліматичних умовах. Така плитка захистить фасад будівлі від будь-яких природних явищ. Вона має високі водовідштовхувальні властивості і протистоїть механічному впливу.

Модні тенденції створення обробки, що імітує старий матеріал, легко втілюються в життя. Рвані краї та нерівності ідеально відповідають усім вимогам дизайну. Така плитка чудово підійде для зовнішніх та внутрішніх робіт. Вона легко монтується на будь-які поверхні. Завдяки невеликій товщині практично не приховує простір і нею можна обробляти досить невеликі приміщення. Прекрасно виглядатиме суцільна кладка та вкраплення сегментного декорування. Нею можна ефектно прикрасити не лише внутрішні приміщення та фасади, а й малі архітектурні конструкції такі, як стовпи воріт та огорож, альтанки, різні борти, територію біля водойм і так далі.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.