Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.

Вогнетривка цегла

ША 10

Ціну уточнюйте

ША 6

Ціну уточнюйте

ША 8

Ціну уточнюйте

ША 9

Ціну уточнюйте

ША 5

90.00 грн

Вогнетривка цегла – ідеальний матеріал. Використовуючи вогнетривку цеглу, ви зможете побудувати каміни, печі та звести максимально надійні стіни. Він довговічний, недорогий і чудово виглядає.

Для створення камінів та печей потрібен спеціальний матеріал, який витримає високі температури. Кращого варіанту, ніж вогнетривку цеглу не знайти. Він незамінний при будівництві димоходів, використовується при створенні доменних печей, а також конструкцій для випалу порцеляни та багатьох інших сферах. Цегла застосовується людьми протягом століть. Згодом лише удосконалився процес виготовлення такої цегли. Дотримання всіх технологічних норм гарантує якість будматеріалу. Ми пропонуємо марки цегли, які використовуються для приватного будівництва. Завдяки різноманітності форм, ви зможете придбати матеріал для створення напівкруглих арок та прямокутних конструкцій. Розібратися в запропонованому товарі допоможе маркування та консультації фахівців.

Завдяки досконалій технології випуску наші постачальники виробляють не лише якісну, а й дуже привабливу продукцію. Створені з такої цегли конструкції не вимагають додаткового оздоблення. Вони виглядають чудово володіючи рівним кольором і дозволяючи робити естетично привабливі закруглені форми різних радіусів або ідеальні кутові деталі. Випускаються трапецієподібні цеглини, а також клиноподібні. Це дає змогу зводити унікальні будови, втілюючи сміливі задуми дизайнерів.

У нас ви можете купити якісну вогнетривку цеглу в будь-якій кількості. Її відповідність усім нормам та стандартам підтверджена сертифікатами якості, які можуть бути пред'явлені покупцям на першу вимогу. Але ви і самі в цьому переконаєтеся, взявши цеглу в руки і постукавши по ній. В результаті обов'язково почуєте металевий звук, який свідчить про якість. Світло-бежевий та пісочний колір будматеріалу також є візиткою продукції з вогнетривкої глини.

Якісні характеристики: здатна витримати температуру до 1800 градусів за Цельсієм; має високу вологостійкість; морозостійка; відрізняється низьким коефіцієнтом теплопровідності; стійка до дії більшості хімічних сполук.

При роботі з цим матеріалом потрібно дотримуватися кількох вимог, які нескладні у виконанні. Наприклад, кладка з вогнетривкої цеглини вимагає ретельного притирання, а до складу розчину, що застосовується для скріплення обов'язково повинні входити глина і подрібнена шамотна цегла. Є ще один секрет, який знаю досвідчені пічники. У розчин потрібно додати кам'яну сіль і тоді ваша піч або камін довго експлуатуватиметься, без будь-яких проблем.

Назва «вогнетривка» говорить сама за себе і розкриває суть застосування цього виду цегли. Під час експлуатації вона піддається дії вогню, високії температурі, тобто використовується для кладки різних видів печей. У нас на слуху такі назви «вогнетривка цегла», «шамотна цегла», але виявляється, вогнетривка цегла — це збірне поняття, яке поєднує такі види цегли як основна і вуглецева, які майже не використовуються в побутовому будівництві, це матеріали для виробничих, металургійних печей. Також термін «вогнетривка цегла» включає кварцову цеглу. Кварцовий відрізняється високою вогнестійкістю, його використовують тільки там, де є прямий контакт з вогнем, але через його вразливість до лугів та окислів заліза він широко не застосовується. У приватному ж будівництві найчастіше застосовується ще один вид вогнетривкої цегли – шамотна або глиноземна. Шамотна теж має високу вогнестійкість, він не плавиться і при температурі до 1700 градусів за Цельсієм. Звичайна ж будівельна цегла може витримати температуру до 1200 градусів.

Шамотна цегла. Склад, особливості, застосування

Ми говоритимемо про шамотну вогнетривку цеглу. Шамот, або обпалена глина, становить 70% від її маси, решта 30% - це порошок з коксу та графіту, також додається кварц. Головна мета шамотної цегли – витримувати високі температури, і, найголовніше, швидкі перепади температур. Вогнетривка цегла може бути різних видів, що пов'язано з особливостями її застосування. Чим більше оксидів алюмінію у його складі, тим більше стійкий до впливу хімічних речовин, перепадів температур, але це впливає пористість і знижує міцність цегли.

Для маркування основних видів цегли використовують абревіатуру ША та ШБ, цеглини ША більш вогнетривкі, максимальна вогнетривкість їх становить 1450 (1750) градусів за Цельсієм, ШБ – 1300 (1600) градусів. Форма та розмір визначає їх порядковий номер від 1 до 109.

Маса вогнетривкої цегли менше, ніж у звичайної керамічної, що полегшує і перевезення, і укладання. У той же час є різні види шамоту, залежно від розмірів, які варіюють від 230х114х65 до 460х230х75.

Вогнетривка цегла має здатність довго зберігати тепло, її активно застосовують для будівництва камінів і печей, мангалів, димоходів, котлів. Для того щоб викласти різні види печей, необхідний набір декількох форм. Відповідно, він буває звичайний прямий, ребровий і торцевий клиновий, трапецеїдальний, фасонний, підвісний. Це дозволяє створювати округлі форми, робити декоративні вставки.

Є вогнетривка цегла і недоліки: вона гігроскопічна, тобто вбирає вологу, у зв'язку з цим, її не можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як лазні. Також через підвищену щільність шамотну цеглу дуже важко розрізати - ножівкою можна і не намагатися.

Технологія виробництва вогнетривкої цегли

Метод виготовлення вогнетривкої цегли і простий, і складний одночасно. Складність полягає в тому, щоб чітко дотримуватися часу та температури випалу. Суміш із глини, коксу, кварцу, графіту, оксиду алюмінію перемішується і формується за допомогою спеціальних форм, готова цегла висушується. Далі сформована цегла піддається поступовому нагріванню від 100-200 градусів за Цельсієм до 1400 градусів. Це відбувається поетапно. Так само поступово виробляють і охолодження матеріалу.

Укладання шамотної цегли

Для укладання вогнетривкої цегли звичайна цементна суміш не підходить, так як вона не жароміцна. Для цього використовується спеціальна суміш із вогнетривкою глиною у складі – мертель. Товщину шару цієї суміші необхідно регулювати. Якщо в печі дуже висока температура, то товщина шару суміші кладки повинна бути якомога тонше.

Ціни на вогнетривку цеглу в Києві

Шамотна цегла, яку пропонує «Фасад», виготовлена ​​українським виробником. Сертифікати якості обов'язково пред'являються на вимогу покупця. Ціна на шамот трохи вища, ніж на звичайну керамічну цеглу, але нижча, ніж на інші термостійкі матеріали. Залежно від розміру вона становить від 10 грн. (ША 1, розмір 230х65х65) до 55 грн. (ША 10, 345х150х65). Тому цей вид цегли можна назвати бюджетним варіантом для кладки печі, камінів та інших пристроїв, що працюють з високими температурами. Він має приємний теплий пісочний відтінок, а за допомогою спеціальних клиноподібних форм можна створювати декоративні склепіння та арки.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.