Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Облицювальна (фасадна) цегла

Цегла лицьова БЦ Жовта
Цегла лицьова БЦ Флеш
Лицьова цегла

Зміст: Що вибрати: фасадна або лицьова цегла Види облицювальної цегли Вартість облицювальної цегли

Лицьова цегла - один з найпопулярніших матеріалів, що використовуються для декоративного оздоблення зовнішніх стін і фундаменту. Він має відмінні технічні властивості і має елегантний зовнішній вигляд. До переваг цього матеріалу можна віднести його невисоку вартість, саме тому облицювальна цегла широко використовується в приватному і промисловому будівництві.

Важко знайти якийсь інший будівельний матеріал, який конкурує за популярністю з цеглою. З нього зводяться стіни, перегородки та інші будівельні конструкції. Технології виробництва будматеріалів не стоять на місці, торкаючись, у тому числі виробництва цегли. Однак і сьогодні звичайна керамічна цегла, ціна на яку доступна навіть бюджетним будівництвам, не втратила своєї актуальності. Пояснити це просто, адже цей матеріал характеризується всіма необхідними якостями для будівництва надійних будівельних конструкцій.

Що вибрати: фасадна або лицьова цегла Щоб не вводити в оману скажемо відразу: облицювальна цегла має кілька найменувань — її також називають фасадною цеглою та лицьовою цеглою. Що, втім, легко пояснити: оскільки цим видом цегли прикрашають фасади будівель, зокрема лицьову сторону будівлі — звідси й «потрійна» назва матеріалу. Облицювальний – по суті призначення, фасадний – за «місцем» оздоблювальних робіт та лицьовий – за ознакою.

Лицьову цеглу поділяють на такі види: фактурна, фасонна, керамічна і клінкерна. Кожен із них відрізняється певними технічними та зовнішніми даними.

Так наприклад, найміцнішою з лінійки облицювальної цегли по праву покликана клінкерна цегла. Він виготовляється з тугоплавкої глини: цим і пояснюється його високий рівень щільності і як наслідок підвищена міцність.

На відміну від клінкеру, інші види цегли виготовляються з м'яких порід глини з домішкою певних природних речовин, що впливає на ряд певних властивостей і характеристик.

Переваги облицювальної цегли: міцність; довговічність; теплоізоляція; зовнішня привабливість; різноманітність видів (повнотілий, порожнистий, клінкерний, облицювальний та ін).

Компанія «ФАСАД» рада запропонувати величезну різноманітність цього виду продукції високої якості. Виходячи з потреб, будь-який покупець зможе придбати цеглу в Києві будь-якої класифікації. Наприклад, для будівництва перегородок, чорнових стін підійде рядова цегла, купити яку ви завжди зможете за доступною ціною в нашій компанії.

Більш високі показники міцності та теплопровідності має лицьову (облицювальну цеглу), яка відмінно підходить для обробки не тільки фасаду, а й внутрішніх приміщень.

Особливі характеристики має вогнетривку (шамотну) цеглу, що застосовується при зведенні домашніх камінів, печей та різноманітних теплових агрегатів. Головною якістю цієї продукції є витримка високотемпературного режиму (до 1800 ° C).

Якщо будівля з цегли, що зводиться, буде експлуатуватися в контакті з лугами і кислотами, в умовах агресивних середовищ, то кращого матеріалу для її зведення, ніж кислототривку цеглу ви не знайдете.

Якісна облицювальна цегла ціна в Києві, на яку найнижча в нашій rомпанії, пропонується у величезному асортименті, на будь-який смак і колір. Будь-яка продукція нашої компанії має сертифікати якості, які гарантують надійність та тривалі терміни експлуатації об'єкта, що зводиться з використанням будь-яких будівельних матеріалів, у тому числі цегли.

Технологія процесу виробництва облицювальної цеглини відбувається при нижчих температурах (всього 800 - 1000 градусів Цельсія, для порівняння клінкерна цегла запікається при температурі 1100 - 1600). Це прямо впливає на структуру матеріалу: він менш щільний і пористіший, що забезпечує йому хороші теплоізоляційні властивості. У свою чергу пустотність цеглини дозволяє знизити навантаження на фундамент, а це впливає на довгостроковість виконаних робіт.

Види облицювальної цегли

Отже, фактурна цегла має дуже стильний вигляд, часто поверхня такої цегли має об'ємну, рифлену або шорстку структуру. А головна відмінність його в тому, що він може імітувати багато інших матеріалів, що дуже зручно для втілення навіть найсміливіших дизайнерських ідей.

Фасонна цегла має дещо нестандартну форму: скошені, закруглені та поглиблені краї, завдяки чому будівлі можна надати унікальної геометрії. З його допомогою прикрашають віконні отвори, арки, карнизи, пілястри колон.

Керамічна цегла, ще один оригінальний облицювальний матеріал. Він буває двох видів: ангобований та глазурований. Глазурований має гладку глянсову поверхню. У цієї цегли найширша кольорова гама з яскравими соковитими відтінками. З його допомогою легко перетворити найблякліший будинок і створити особливу атмосферу навколо нього. А ось ангобована цегла навпроти має матову поверхню і найчастіше використовується для декору окремих елементів.

Вартість облицювальної цегли

Облицювання здатне перетворити зовнішній вигляд будинку, але й у рази покращити його експлуатаційні характеристики, тому ціль виправдовує кошти. До того ж, діапазон цін коливається в доступних межах. За бажання можна реалізувати як бюджетний, так і ексклюзивний варіант — все лише за вашим бажанням, тому що величезний вибір ми забезпечимо.

Компанія ТОВ «Фасад» є найбільшим дистриб'ютором багатьох відомих зарубіжних фірм України. Крім цього, ми тісно співпрацюємо з українськими компаніями, серед яких такі знамениті виробники облицювальної цегли:

Завод «Керамейя» – провідний виробник та експортер клінкеру східного регіону України (Суми). Завдяки високим стандартам продукції та величезному кольоровому спектру продукції вони охопили великий сегмент ринку. Клінкер, здобутий на власних кар'єрах, відповідає всім міжнародним стандартам. Продукція заводу «Керамейя» облагороджує будинки та вулиці багатьох європейських країн світу — любимо їх і ми. У наших виставкових залах є повний товарний асортимент.

ТМ "Євротон" - продукція цієї марки виготовляється на сучасному німецькому обладнанні виробничою потужністю ЗАТ "Роздольський керамічний завод" (Львівська область).

«БЦ Цегла» — продукція компанії ТОВ «Білоцерківські будматеріали», виробничий стаж якої понад півстоліття, відповідає всім європейським стандартам. Після переоснащення на французьке обладнання завод понад десять років тримає високу марку та лідируючі позиції у виробництві лицьової цегли.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.