Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.

Клінкерна цегла

Клінкер від виробника

Зміст: Клінкер – що це? Клінкерна цегла - фасадна цегла Властивості клінкерної цегли Переваги клінкерної цегли Характеристики клінкерної цегли Склад клінкерної цегли Зовнішній вигляд та технологія виробництва Виробники клінкеру Де купити клінкерну цеглу в Києві? Яка ціна клінкерної цегли?

Клінкер – що це?

Своїм походженням клінкерна цегла завдячує голландцям, до такого відкриття їх підштовхнула відсутність природного каміння. Бажаючи надати цеглині ​​максимальної міцності (порівняної з каменем), вони стали експериментувати з її основною складовою — глиною, дійшовши висновку: використовувати її «особливий» вигляд.

Отже, клінкерну цеглу виготовляють із спеціальної тугоплавкою (сланцевої) глини, яка обпалюється за дуже високої температури до повного її запікання. У процесі запікання структура матеріалу набуває високого ступеня щільності, без порожнеч і включень (сторонніх речовин), що забезпечує цеглину підвищену міцність.

Популярність клінкерної цегли пояснюється її унікальними характеристиками, здатними задовольнити практично всі запити забудовників. Виробляють клінкерну цеглу всього з двох складових – глини та води. Тому екологічність його не викликає жодних сумнівів. Завдяки термообробці, цей склад має свої властивості вже в готовому виробі, головним з яких є висока міцність.

Технологія випалу тугоплавкої глини до спікання роблять структуру цегли щільною, що не має нічого зайвого, без порожнеч.

Цегла клінкерна - фасадна цегла

Таким чином, клінкерна цегла здобула славу високоякісного матеріалу і набула широкого застосування не тільки в будівельній сфері. Його використовують у благоустрої громадських територій, ландшафтному оформленні, але все ж таки основну роль йому відвели як облицювальний матеріал фасадів. На це насамперед вплинув естетичний вигляд матеріалу.

Справа в тому, що в процесі випалу, який проходить у тунельних печах довжиною близько 150 метрів, відбувається коливання температури (1100 - 1600 градусів Цельсія), це призводить до нерівномірного запікання цегли, що і надає йому особливого шарму: в одній партії цегли можуть вийти кілька різних відтінків. Виявивши таку особливість клінкеру, заповзятливі виробники пішли далі: застосовуючи спеціальні натуральні пігменти, вдалося значно розширити колірну гаму та різноманітність текстурної поверхні (глянцева, матова, ребриста, глазурована). В результаті споживач отримує можливість безлічі варіантів оформлювальних рішень.

Властивості клінкерної цегли

Як ми бачимо головною відмінністю клінкеру від інших видів цегли є його високий ступінь щільності, спробуємо розібратися якими ще властивостями має ця цегла?

До переваг цього матеріалу можна віднести високий ступінь зносостійкості: завдяки високій щільності йому забезпечені хороші тепло- та звукоізоляційні якості; цегла може витримувати тривалі статистичні навантаження, хімічні та практично будь-які механічні пошкодження; з тієї ж причини не потрібно і особливий догляд - за допомогою щітки та води цеглу легко очистити від забруднення. Клінкер стійкий до різких і високих перепадів температури і здатний витримати від 150 до 300 циклів зледеніння та відтавання без втрати основних властивостей (для порівняння керамічна цегла розрахована на 30-50 циклів). Ну і найголовніше - серед усіх поширених будівельних матеріалів клінкерна цегла має рекордно мінімальні показники водопоглинання - всього 3-4%, а це означає, що йому не страшний тривалий контакт із водою.

Переваги клінкерної цегли

Виходячи з перерахованої вище, можна виділити основні переваги клінкерної цегли:

висока міцність; тепло- та звукоізоляція; морозостійкість; водонепроникність; стійкість до хімічних, механічних та природних впливів; екологічність; простота догляду; різноманітність забарвлень та форм.

Склад клінкеру

Цегла клінкерна виготовляється зі спеціальної глини. Залежно від виробника його склад може відрізнятися, але майже завжди це на 99% - це глина. До хімічного складу клінкерної цегли найчастіше входить:

окис кальцію двоокис кремнію окис заліза окис алюмінію

Зовнішній вигляд та технологія виробництва

Технологія виробництва робить поверхню облицювальної фасадної клінкерної цегли за бажанням - глянсовою, матовою, шорсткою, гладкою або з нальотом старовини. Різноманітність кольорів, які задають тон лицьовій поверхні, вражають. Досягається це шляхом змішування різних сортів глини та вибраним температурним режимом випалу. Навіть під палючим промінням сонця, клінкерна цегла в Києві не вигорятиме десятиліття.

Всі перераховані вище характеристики роблять цю продукцію затребуваною і незамінною при облицюванні будівель і оформлення фасадів. Архітектори та дизайнери не випадково вважають його улюбленим матеріалом, що дозволяє створювати неповторний вигляд споруд та будівель.

Компанія «ФАСАД» пропонує величезний асортимент клінкерної цегли, що відрізняється незмінною якістю та доступними цінами. У нашому каталозі ви знайдете саме ту форму і відтінок клінкерної цегли, яка дозволить зробити ваш будинок або присадибну ділянку індивідуальною та неповторною.

Мабуть, єдиним недоліком клінкерної цегли є ціна. Але і це умовно, адже служити клінкер буде набагато довше за інші варіанти обробки, залишаючись при цьому в первозданному вигляді багато років. Не випадково європейці у будівництві використовують лише клінкерну цеглу, ціна на яку окупається з роками.

Виробники клінкеру

CRH Feldhaus Klinker FP KLINKER MUHR Klinker Roben Roben Tonbaustoffe Wienerberger БЦ Цегла Євротон Керамейя СБК

Якість клінкеру робить його одним з найпопулярніших і найкращих облицювальних матеріалів на сьогоднішній день.

Де купити клінкерну цеглу в Києві

Компанія ТОВ «ФАСАД» є одним із найбільших дистриб'юторів цегли клінкерної в Україні та, в Києві зокрема. Ми пропонуємо величезний асортимент продукції, що відрізняється незмінною якістю та доступними цінами. У нас ви знайдете саме ту форму та відтінок цегли, яка дозволить зробити ваш будинок або присадибну ділянку індивідуальною та неповторною. Якщо ви не знайдете те, що шукаєте серед виставкових стендів, можна оформити замовлення, переглянувши каталоги, де представлено багато ексклюзивних екземплярів. Будемо раді разом із вами створювати унікальні будівельні шедеври.

Клінкерна цегла - яка його ціна?

Мабуть, єдиним недоліком клінкерної цегли є ціна: залежно від кольору та фактури його вартість може коливатися від 10 до 100 грн. за штуку. Але це все умовності, адже служити клінкер буде набагато довше за інші варіанти обробки, залишаючись при цьому в первозданному вигляді багато років. Не випадково європейці у будівництві використовують лише клінкерну цеглу, ціна на яку окупається з роками.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.