Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

Зміст: Клінкерна плитка - компактний та міцний будівельний продукт Що ж є клінкерна плитка Різновиди плитки Переваги: ​​широка сфера застосування Особливості клінкерної плитки: Різноманітність клінкерної плитки Де вибрати клінкерну плитку в Києві

Невідомо хто почав виробництво плитки і коли точно вона з'явилася, багато експертів стверджують, що першими виготовляти плитку стали заповзятливі німці, хоча клінкер відкрили голландці. Тугоплавка глина, з якої виробляють клінкер, при легкому постукуванні відгукується характерним дзвінким звуком, звідси, власне, і походить назва - клінкер (від голландського klink – дзвінкий).

Клінкерна плитка - компактний та міцний будівельний продукт

До матеріалів, що використовуються або використовуються для зовнішнього оздоблення фасаду котеджів, багатоповерхових будівель та ін, пред'являються дуже жорсткі вимоги. Відрізняючись найкращими характеристиками, такий матеріал для обробки фасадів, як клінкерна плитка, заслужено має підвищений попит.

Сучасні технології, виготовлення та склад даного облицювального матеріалу, дозволяє надати фасаду не тільки красивого зовнішнього вигляду, але й первозданного вигляду на довгі десятиліття. Компанія «ФАСАД» завжди рада запропонувати покупцям оптом або в роздріб, клінкерну плитку, облицювальну продукцію кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Клінкерна плитка, ціна якої суттєво відрізняється у порівнянні з пропозиціями конкурентів на краще, пропонується нами у величезній колірній гамі, різноманітній фактурі поверхні та форм.

Вибравши собі потрібний варіант плитки, ви завжди зможете надати вашому будинку неповторний вигляд, вписавши його найкращим чином в навколишню архітектуру. Пересвідчиться у сказаному вище, може кожен мешканець Києва або гість столиці, побувавши у нашому виставковому павільйоні, де представлені зразки різних будівельних матеріалів, включаючи клінкерну плитку.

Що ж є клінкерна плитка

Як і клінкерну цеглу плитку виготовляють із тугоплавкої породи глини з додаванням флюсів та природних фарбуючих пігментів при високотемпературному випаленні. Однак, саме формування виробу відбувається трохи інакше: шляхом пресування або екструзії. При пресуванні використовуються сухі гранули, які формують під високим тиском преса. У сучасному виробництві частіше використовують метод екструзії, при якому пластичну глиняну масу пропускають через екструдер - спеціальний формувальний пристрій (певної форми), потім розрізають і відправляють у піч на випал.

Головна відмінність плитки від цегли – її товщина та форма, вона буває прямокутної та квадратної форми. Плитка набагато тонша за цеглу, проте анітрохи не поступається за своїми технічними характеристиками, зате зменшення розміру сприятливо позначилося на ціні продукту (плитка в рази дешевша за цеглу).

Різновиди клінкерної плитки для фасаду

Залежно від сфери застосування плитка поділяється на дві категорії: технічну та облицювальну (підлогову та фасадну). Технологія виробництва для двох видів однакова, єдина відмінність - час випалу. Технічна плитка розрахована для більш тривалих динамічних навантажень, тому для того, щоб отримати більш високий коефіцієнт міцності, її запікають у два рази довше.

Переваги: ​​широка сфера застосування

Технічну клінкерну плитку використовують для обробки підлог виробничих приміщень з підвищеним експлуатаційним навантаженням, а також для мощення тротуарних доріжок та вулиць. Облицювальна клінкерна плитка широко і успішно застосовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщень, причому складні декоративні орнаменти і елементи фасадів можна виконати тільки за допомогою плитки. Завдяки низькій водопоглинальності плитки її часто використовують як облицювання басейнів і вхідної групи (ганок, щаблі).

Особливості клінкерної плитки: висока міцність та довговічність; низький рівень водопоглинання; різноманітність відтінків та фактур; морозостійкість; стійкість до впливу ультрафіолету, плісняви, грибка, агресивних речовин та атмосферних впливів; екологічність; повна імітація цегляної кладки; не потребує постійного догляду.

Клінкерна плитка має дуже короткий список недоліків, що складається всього з одного пункту – відносно висока ціна. Однак, навіть найекономніші господарі віддають перевагу саме клінкерній облицювальній плитці, яка при експлуатації в результаті дозволяє заощадити чимало коштів.

Клінкерна плитка, купити в Києві яку ми пропонуємо в нашій компанії, дозволить суттєво змінити зовнішній вигляд будинку, підвищивши його експлуатаційні характеристики. Пропонуючи цю продукцію від найвідоміших виробників Європи та України, ми гарантуємо її високу якість та найнижчу ціну на конкурентному ринку будматеріалів.

Різноманітність клінкерної плитки Велика різноманітність колірних та фактурних варіацій дозволяє гармонійно поєднувати клінкерну плитку з іншими матеріалами такими як: дерево, бетон, цегла, газоблок. Особливо популярна плитка під дерево та цегла, тому що повністю імітує текстуру деревини та цегляну кладку. Вона органічно доповнить будь-який дизайн та акуратно впишеться у ландшафт навколишнього середовища.

Де вибрати клінкерну плитку в Києві

Купити клінкерну плитку Ви можете в ТОВ «Фасад». Наша компанія пропонує широкий вибір клінкерної плитки, ми гарантуємо її високу якість та найнижчу ціну на конкурентному ринку будматеріалів. Наші фахівці допоможуть Вам зробити гідний та правильний вибір. Приходьте, переконайтесь особисто.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.