Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.

Цегла ручного формування

Nr. 01 WDF Alter Brand  (під замовлення)
Nr. 11 WDF Gelderland (під замовлення)
Nr. 3 NF Grobsand (під замовлення)
Nr. 34 WDF Rheingold (під замовлення)
Nr. 39 WF Fohr (під замовлення)

Ціну уточнюйте

Nr. 5 WDF Erika engobiert (під замовлення)
Nr. 52 WDF Kent (під замовлення)

Ціну уточнюйте

Nr. 55 WDF Yorkshire (під замовлення)
Цегла ручного формування
Зміст: Цегла під старовину (стара цегла) Технологія виготовлення цегли ручного формування Цегла ручного формування - декоративна цегла Де придбати состарену цеглу в Києві Ціна на цеглу ручного формування Як укладати декоративну цеглу? Старовинна цегла: хто її виробляє Цегла ручного формування в Україні, її застосування.
Серед безлічі будівельних матеріалів особливе положення займає облицювальна кераміка. Цегла – один із найпоширеніших видів кераміки, який застосовується для облицювання фасадів, фрагментів інтер'єру, камінів тощо. Останнім часом з'явилося безліч видів облицювальної цегли, задовольняючи потреби тих, хто хоче оригінальний та якісний фасад. Щоб він виглядав по-особливому, застосовують цеглу ручного формування.
Цегла під старовину (стара цегла)
Цегла під старовину використовується головним чином при реставрації старих будівель. Також, якщо ви хочете створити фасад у ретро-стилі, цей вид цегли ручного формування для вас. Багато магазинів, які пов'язані або з антикваріатом, або з предметами старовини, вибирають цеглу. Він особливо нагоді для фасадів будинків, які розміщені в старих кварталах, це дозволить максимально візуально вписатися і зберегти «дух» минулого. Ще частіше зістарену цеглу використовують дизайнери для створення атмосферних інтер'єрів.
Технологія виготовлення цегли ручного формування
Як виготовляється зістарена цегла? Процес його виготовлення може бути як майже «ручним», так і майже повністю автоматизованим. Головне завдання - це створення неповторного фарбування, нерівностей. Індивідуальне забарвлення досягається за рахунок нанесення дрібного піску на поверхню цегли перед випалом, а також деяких особливостей при випаленні (наприклад, коливання температури). Спеціально підібрана глина, вірніше суміш глин кількох видів, або вручну, або автоматизовано «вкидається» у форму, що дозволяє створити характерні нерівності на поверхні цегли. А далі – триденний випал при температурі понад 1100 градусів. Цегла ручного формування більш пориста, ніж клінкерна цегла, коефіцієнт вологопоглинання її, відповідно, теж вище - 15%, що робить його більш уразливим у разі різкого перепаду температури.
Цегла ручного формування - декоративна цегла
Особливості цього виду цегли визначили його використання в основному для декору інтер'єру. Цегла ручного формування - декоративна цегла для облицювання, в першу чергу, камінів. Камін, прикрашений старою цеглою, створює не тільки затишну атмосферу в будинку, але й створює враження присутності в середньовічному замку. Неправильна форма, теплі відтінки дуже підходять для використання в багатьох елементах інтер'єру: арок, колон, навіть книжкових полиць, фрагментів внутрішніх стін.
Де придбати состарену цеглу в Києві
Як вибрати декоративну цеглу? Тут на допомогу прийде наш каталог декоративних видів цегли, що включає понад 250 найменувань. Насамперед слід звернути увагу на фактуру цегли. Гладка фактура найбільше нагадує звичайну цеглу, тут головне – це унікальне забарвлення кожної цегли. Цегла під старовину - це штучно зістарена цегла з навмисне нерівними краями, потертостями, що створює ефект або потемнілого або вигорілого на сонці каменю. Рифлена фактура (рустик) цегли з нерівною опуклою поверхнею створюється за рахунок формування складок на поверхні глини при виготовленні. Цегла з посипанням - це цегла торкрет з присипкою кам'яною крихтою. У каталозі «Фасада» ви також знайдете хороший вибір декоративної цегли різних кольорів: від бежевого до чорного.
Ціна на цеглу ручного формування
Здавалося б, що ціна на цеглу ручного формування, як ексклюзивного матеріалу, має бути високою. Насправді вона приблизно така сама, як і ціна на клінкерну цеглу. Звичайно, ціна на звичайну облицювальну цеглу дещо нижча, адже її виробництво не таке складне, як цеглини ручного формування, та й якість використаної для випалу глини також поступається. У нас у «Фасаді» Ви знайдете великий вибір різних видів цегли ручного формування на будь-який смак від 10 грн/шт. Середня ціна складає 25 грн/шт.
Як укладати декоративну цеглу?
Такий вид цеглини слід укладати при температурі не нижче +5°C. Перед тим, як укладати, рекомендується змішати цеглу з 4-5 палет, щоб не було випинання цегли одного забарвлення у вигляді плями. Якщо погода суха, то цеглу слід змочувати у воді перед укладанням, щоб вона не поглинула занадто багато вологи з розчину, інакше міцність кладки може постраждати. Щоб на фасаді після кладки не утворювалися висоли, потрібно використовувати готові сухі суміші, що містять трас (вулканічний туф). Ширина шва – 10 мм, глибина – 2 мм. Не бажано, щоб шви виступали за межі цегляної кладки, потрібно встановлювати вентиляційний проміжок (через кожен 4 вертикальний шов). Після укладання першого ряду провадиться розшивка горизонтальних швів. Також, не можна укладати таку цеглу під час дощу, в не затверділі шви не повинна потрапляти волога.
Старовинна цегла: хто її виробляє
У «Фасаді» є дуже давно цегла, що добре зарекомендувала себе під старовину від компанії Deppe (Німеччина). Німецька цегла ручного формування у «Фасаді» представлена ​​також марками Feldhaus Klinker, MUHR Klinker, Roben Tonbaustoffe. Ми також співпрацюємо з відомою бельгійською компанією з виробництва клінкерної цеглини Vandersanden, польською компанією CRH. Є і вітчизняний виробник цегли ручного формування, з яким ми тісно працюємо – це компанія Керамейя.
Цегла ручного формування в Україні, її застосування.
В Україні цегла ручного формування ще не використовується так широко, як у західноєвропейських країнах. Це пов'язано з тим, що в цілому клінкерна цегла використовуватися у нас стала порівняно недавно. Тому про цеглу ручного формування широкому загалу мало відомо. Нині цей вид цегли використовують переважно для декорування інтер'єрів квартир, виставкових приміщень, ресторанів, барів, готелів тощо. Цегла ручного формування може бути незамінною при реконструкції будівель, будівництві будівель «під старовину».
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.