Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Керамічні блоки

Блок «ТеплоКерам» 2,12 NF M100
Блок «ТеплоКерам» 2,12 NF M125
Керамічний блок 25 П+Г 10,5NF

Ціну уточнюйте

Керамічний блок 2НФ М-150 2,12NF
Керамічний блок 38 П+Г 10NF

Ціну уточнюйте

КЕРАТЕРМ 100

Ціну уточнюйте

КЕРАТЕРМ 120

Ціну уточнюйте

КЕРАТЕРМ 250

Ціну уточнюйте

КЕРАТЕРМ 380

Ціну уточнюйте

КЕРАТЕРМ 440

Ціну уточнюйте

Кам'яні матеріали часто використовуються для будівництва, тому що вони міцні, довговічні та дуже стійкі до погодних умов. Камінь витягується з природних родовищ, які називають кар'єрами. Кам'яні блоки обробляються шляхом різання, формування та полірування. Деякі агрегати використовуються під час процесу очищення, дроблення та сортування кам'яних блоків.

Також велику популярність мають керамічні блоки. Вони виготовлені з глини. Глина - дрібнозерниста земля, що складається із силікатів алюмінію та інших речовин. Коли глина мокра, вона м'яка та гнучка, тому її можна легко формувати. Як тільки глина висихає, вона стає пористою та хімічно інертною, а також стійкою до високих температур. Вона має багато різних кольорів, вона багата за своєю природою та універсальна.

Що таке керамічні блоки?

Керамічні блоки - це екологічно чистий, практичний будівельний матеріал. Керамічні блоки поєднують ряд сучасних характеристик, яким завжди віддають перевагу при виборі матеріалів для будівництва будинку. Міцні. Цілком здатні замінити звичайну цеглу в будівництві будь-яких будівель до 6 поверхів. Успішно застосовуються навіть при будівництві 9-ти поверхових будинків. Енергозберігаючі. За рахунок своєї пустотілої конструкції створюють ефект термосу, чим зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. Стіни з керамблоку не вимагають утеплення. Стіни забезпечуються капілярною структурою, яка виводить вологе повітря назовні через пори цегли. Завдяки керамічному матеріалу стін, навіть при герметично закритих вікнах, у вас ніколи не буде ефекту закритої банки.

Керамічний блок практично не поглинає вологу, що є гарантією високого рівня захисту від плісняви ​​та плісняви ​​на стінах вашого будинку.

Керамічні блоки виготовляються тільки з натуральних матеріалів (глина, пісок, вода та тирса для утворення мікропорів при випаленні). Це означає, що будь-які можливі негативні ефекти на організм людини усуваються.

Чому варто вибрати керамічні блоки?

Керамічний блок є екологічно чистим, тому що він виготовлений із натуральних матеріалів, таких як глина, пісок та вода. Керамічний блок дуже міцний, тому що він практично не поглинає воду. У той час як вода є загрозою, тому що коли вона замерзає взимку, вона розриває блок зсередини. Водопоглинання керамічного блоку становить від 11 до 15%, тоді як поглинання води із силікатного блоку досягає 25%. Керамічні блоки володіють високими властивостями міцності. Міцним типом керамічних блоків є M75-M100 порівняно з міцним типом M20-M25 силікатних блоків. Крім того, середня щільність нашого керамічного блоку становить 800 кг/м3, а газосилікатні блоки мають щільність 500 кг/м3. Керамічні блоки теплі через порожнечу та мікропори. Під час виробництва наших керамічних блоків тирса додається до партії, яка згоряє під час випалу в духовці та залишає мікропори. Теплопровідність керамічних блоків становить 0,18 Вт/(м*К).

Керамблоки застосовуються для внутрішніх і зовнішніх робіт, вони істотно заощаджують засоби на кладці і рожеві. Крім того, робота з ними швидше і продуктивніше. Кладка одного ряду керамблоку відповідає 3-м рядам кладки звичайної цегли. Дуже виграють за вагою: навантаження на фундамент значно нижче, якщо будинок зведений з керамблоків, а не з повнотілої цегли.

Переваги керамічних блоків

Керамічні блоки прості у використанні, завдяки: 1. формату (1 розмір блоку 25 або 38 може замінити 10,7 звичайної цегли); 2. система гребеневих пазів (вертикальні стики не виконуються); 3. Порування (легше обробляти, ніж пориста кераміка) 4. ГОСТ відповідний розмір (легко підключається до однієї цеглини); Керамічні блоки зручні. Будинок, збудований з керамічних блоків, прохолодний влітку та теплий узимку. Спеціальний мікроклімат у таких будинках запобігає утворенню цвілі на стінах!

Економія під час будівництва

Основа будинку з керамічних блоків може бути спрощена. У порівнянні з цегло-керамічними блочними стінками вага менша, ніж у стіни з будь-якої стандартної цегли. Це полегшує дизайн фундаменту. Порівняно з силікатними блоками – кераміка знову має переваги, оскільки силікатні блоки менш сильні, ніж адгезивні/розчинні з'єднання, тому напруга падає на блоки. У той час як керамічні блоки сильніші за суглоби, так що в керамічних блокових будинках це з'єднання, які поглинають усадку. Тому фундамент силікатного будинку блоків повинен бути ретельнішим і твердішим, ніж один з керамічних блоків. У житловому будівництві можна заощадити до 60% коштів, які, зазвичай, будуть витрачені на будівництво фундаменту.

Стіни із керамічних блоків.

Керамічні блоки зручно використовувати для зведення внутрішніх перегородок. Скорочення споживання укладання розчину у 3-5 разів! Через систему канавок гребеня вертикальні стики не заповнюються під час укладання. Щоб зберегти рішення в горизонтальних поглибленнях, ми рекомендуємо використовувати спеціальну сітку для укладання, яка допоможе знизити споживання розчину.

Витрати робочої сили.

Під час будівництва можна заощаджувати не лише на матеріалах, а й на трудовитратах. Не говорячи вже про терміни будівництва. У середньому муляр кладе 3-4 куба кладки протягом однієї зміни. Блоки великого розміру підвищують продуктивність до 8 кубічних метрів. Крім того, висота блоку 219 мм дорівнює висоті трьох одноформатних цеглин і двох з'єднань, відповідно, тому блок добре поєднується зі звичайними цеглими керамічними без будь-яких додаткових зусиль.

Переваги експлуатації.

Нижчі витрати на опалення. Кількість холодних мостів значно зменшується при використанні широкоформатних блоків. Стіни з пористої кераміки з однаковою товщиною більш ніж у 2 рази тепліші за цегляну кладку (0,2 Вт/м*С проти 0,42 Вт/м*С).

Якщо ви використовуєте теплу кераміку, ізоляційні властивості будівлі збільшуються. Керамічні блок-осередки утворюють низку повітряних камер, які підвищують звукоізоляційні характеристики. Звуковбирна властивість матеріалу становить не менше 51 дБ.

Переваги перед іншими будівельними матеріалами

Головне відмінність їх від гіпсокартону - вони економлять пространство і на них можна кріпити все! Екологічно чисті. Керамблоки - екологічні матеріали, виготовлені виключно з природних матеріалів без додавання хімічних добавок. Вони настільки екологічно безпечні, що отримали за кордоном назву «біоматеріали». Пожежобезпечні. Ще одна нездійсненна гідність керамблоків - безпека матеріалів при виникненні пожежі. В основному будматеріали, що потрапили в вогонь, виробляють масу речовин, дуже шкідливих для нашого організму. Ці речовини настільки отруйні, що не залишають людині навіть найменшого шану на порятунок. Стіни, зведені з біоматеріалів, не видають таких шкідливих токсинів, і в екстреній ситуації людина не постраджає. Легкі та зручні в роботі. Робота з керамблоками проста і зручна. Всі необхідні інструкції по роботі з продукцією можна отримати в офісі або по телефону. Керамблоки мають ще одне перевагу - ціна.

Якість цілком відповідає зарубіжним аналогам, і ціна, що враховує особливості ринку, роблять товар поза конкуренцією.

Підсумовуючи, можна зробити висновок про те, що остаточна оцінка вартості будівництва будинку з керамічних блоків не дуже відрізняється від вартості одного з інших матеріалів, але витрати на технічне обслуговування, ремонт та опалення керамічного блокового будинку набагато менше.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.