Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Стінові матеріали

6.90 грн

18.72 грн

Гіперпресована цегла - що це?

Зміст: Гіперпресована цегла - фасадна цегла Властивості гіперпресованої цегли Переваги гіперпресованої цегли Характеристики гіперпресованої цегли: Склад гіперпресованої цегли Зовнішній вигляд та технологія виробництва Виробники гіперпресованої цегли Де придбати гіперпресовану цеглу в Києві Гіперпресована цегла - яка його ціна?

Незважаючи на те, що гіперпресована цегла є відносно новим видом будівельних матеріалів, проте вона вже має свою історію і перші будинки, облицьовані гіперпресованою цеглою, з'явилися в нашій країні понад двадцять років тому.

Гіперпресована цегла - це цегла, яка складається з природної або штучної сировини у вигляді дрібної крихти і сполучного розчину. Також у суміші можуть бути барвники для надання цегли бажаного кольору. Його особливістю є безвипалювальна технологія, при якій свою міцність цегла набуває за рахунок впливу високого тиску.

Гіперпресована цегла - фасадна цегла

Гіперпресована цегла знаходить широке застосування, але однією з основних сфер її застосування є облицювання фасадів. Як облицювальний матеріал фасадів, він завоював свою популярність завдяки значному розмаїттю фактур лицьової поверхні і широкому діапазону забарвлень, що отримується завдяки можливості додавати фарбувальні пігменти у вихідну суміш. Немаловажну роль у виборі гіперпресованої цегли як матеріал для облицьовування фасадів відіграють його виняткова механічна міцність, вологонепроникність, а також відсутність особливих вимог щодо догляду.

Властивості гіперпресованої цегли

Кладка з гіперпресованої цегли має таку міцність, що її рекомендується використовувати для будівництва в місцях, де існує загроза землетрусів та ймовірність інших природних чи техногенних катаклізмів.

Її ідеально рівна та гладка поверхня забезпечує високу швидкість процесу кладки та ідеально рівну поверхню стін.

Прогнозована довговічність гіперпресованої цегли сягає 200 років, вона легко піддається механічній обробці і не має обмежень щодо пори року проведення будівництва.

Переваги гіперпресованої цегли

Виходячи з перерахованої вище можна виділити основні переваги гіперпресованої цегли:

висока міцність; морозостійкість; вогнестійкість; водонепроникність; стійкість до хімічних, механічних та природних впливів; екологічність; простота догляду; різноманітність забарвлень та форм.

Склад гіперпресованої цегли

Цегла гіперпресована виробляється з крихти натурального каменю, в яку можуть додаватися мелена кераміка, в тому числі бита цегла інших марок. Залежно від виробника, його склад може відрізнятися, але майже завжди це на 90% - це відсіви вапнякових порід, таких як ракушняк або мармур. Крім цього до складу гіперпресованої цегли найчастіше входить відсів від виробництва щебеню, різні відходи каменеобробної та добувної промисловості, відходи та бій керамічного виробництва.

Зовнішній вигляд та технологія виробництва

Технологія виробництва дозволяє отримувати поверхню облицювальної фасадної гіперпресованої цегли як ідеально гладкої так і шорсткої, що імітує природний камінь. Різноманітність кольорів, які задають тон лицьовій поверхні, вражають. Досягається це шляхом додавання різних видів барвника або природного кольору вихідного матеріалу. Навіть під палючими променями сонця, гіперпресована цегла в Києві не вигорятиме десятиліття.

Всі перераховані вище характеристики роблять цю продукцію затребуваною і незамінною при облицюванні будівель і оформлення фасадів. Архітектори та дизайнери не випадково вважають його улюбленим матеріалом, що дозволяє створювати неповторний вигляд споруд та будівель.

Компанія «ФАСАД» пропонує величезний асортимент гіперпресованої цегли, що відрізняється незмінною якістю та доступними цінами. У нашому каталозі ви знайдете саме ту форму та відтінок гіперпресованої цегли, який дозволить зробити ваш житловий будинок або споруди на дачній ділянці індивідуальними та такими, що відповідають вашим смакам.

Виробники гіперпресованої цегли

Рубелеко Сілта-Брік

Якість гіперпресованої цеглини робить його одним з найбільш затребуваних і цікавих облицювальних матеріалів для фасаду на сьогоднішній день.

Де придбати гіперпресовану цеглу в Києві

Компанія ТОВ «ФАСАД» є одним із найбільших дистриб'юторів цегли гіперпресованої не лише у Києві, а й в Україні. Ми пропонуємо величезний асортимент продукції, що відрізняється незмінною якістю та доступними цінами. У нас ви знайдете саме ту форму та відтінок цегли, яка дозволить зробити ваш будинок або присадибну ділянку індивідуальною та неповторною. Якщо Ви не знайдете те, що шукайте серед виставкових стендів, можна оформити замовлення, переглянувши каталоги, де представлено багато ексклюзивних екземплярів. Будемо раді разом із вами створювати унікальні архітектурні шедеври.

Гіперпресована цегла - яка її ціна?

Ціна на гіперпресовану цеглу в середньому в 3 - 4 рази вище звичайної керамічної лицьової цегли. Але якщо порівняти естетичний ефект, а також довговічність та механічні властивості гіперпресованої та керамічної цегли, ця різниця виявиться цілком виправданою і не такою вже й високою.

Фасад з гіперпресованої цегли радуватиме не одне покоління вашої родини найоригінальнішим зовнішнім виглядом і ваші витрати окупляться завдяки його довговічності та простоті догляду.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.