Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Гіперпресована плитка

Облицювальна плитка
Плитка цокольна Біла
Плитка цокольна Бордо
Плитка цокольна Жовта
Плитка цокольна Сіра
Плита цокольна
Гіперпресована плитка – це краса та надійність.

Зміст: Фасадна, цокольна, гіперпресована плитка Технологія виготовлення гіперпресованої плитки Яка ціна гіперпресованої плитки у Києві? Історія походження гіперпресованої плитки

Види плитки:

Де придбати гіперпресовану плитку?

Будь-які ідеї в декорі дозволить втілити гіперпресована плитка, що володіє і масою інших переваг. Вона захистить стіни від дощу, морозу та спеки.

Ефектний фасад будь-якої будови не менш важливий, ніж оздоблення усередині. Саме він є своєрідною візиткою і справляє перше враження. На ринку пропонується безліч матеріалів для обробки цоколя та стін, і вибирати можна за різними параметрами. Все більшою популярністю користується гіперпресована плитка, що імітує цеглу та природний камінь. При виготовленні використовується кварцовий пісок та кам'яна крихта, які зв'язуються полімерними складами чи цементним розчином. За способом виробництва та складом її можна віднести до різновиду штучного каменю.

Переваги матеріалу:

різноманітність дизайну; невелика вага; простота у використанні; міцність.

Оздоблювальний матеріал не вбирає воду, має чудову морозостійкість і не деформується під впливом високих температур. Окрім великої кількості видів та колірних рішень, гіперпресована плитка для фасадів випускається різного розміру, і покупці зможуть знайти оптимальні варіанти для будівлі будь-якої площі.

Завдяки своїм естетичним якостям матеріал застосовується не тільки для зовнішніх стін, а й для декору всередині приміщень. Він є елементами оформлення сходових майданчиків, нерідко їм обробляються каміни, коридори, холи тощо. Завдяки складу та методу виробництва із застосуванням пресування під високим тиском, така плитка є екологічно безпечною. Вона не виділяє шкідливих випарів та виглядає дуже вражаюче.

Простота у використанні та можливість застосовувати еластичні клейові суміші дозволяє швидко отримати якісне оздоблення цоколя, забезпечивши йому чудовий захист від впливу зовнішнього середовища. За допомогою цього матеріалу можна створити найрізноманітніші поєднання. Така плитка чудово виглядає з пластиковим сайдингом та різними видами штукатурок.

Завдяки невеликій вазі обробка не робить значного тиску на фундамент, що для багатьох будівель важливий фактор. Крім того, завдяки доступності сировини та невисокій собівартості виробництва, матеріал недорогий.

У нас ви можете швидко придбати якісну гіперпресовану плитку, вибираючи із величезного асортименту та за ціною заводів-виробників. Гарантуємо поставки будь-якої кількості максимально стислі терміни. Різноманітність пропонованих розмірів, кольорів та фактур дає можливість знайти ідеальні варіанти з дизайну та вартості.

Фасадна, цокольна, гіперпресована плитка

Для облицювання фасаду, а тим більше цоколя, необхідно застосовувати матеріали, в першу чергу дуже стійкі до впливу атмосферних опадів, а також впливу перепаду температури. При цьому облицювання має витримувати механічне навантаження. Гіперпресована і створювалася з метою облицювання зовнішніх стін, стійких до різних видів навантажень. Візуально гіперпресована плитка імітує цеглу або природний камінь, при цьому створює набагато менший тиск на фундамент.

Технологія виготовлення гіперпресованої плитки

Технологія виготовлення гіперпресованої плитки аналогічна виготовлення гіперпресованої цегли (не плутати з вібропресованою плиткою). Випалення в цьому процесі не проводиться, це так званий спосіб «холодного зварювання». Матеріал основи, це подрібнений черепашник, порошковий вапняк або передроблені до порошку частинки натурального каменю, які перемішують із водою та цементом та під високим тиском (понад 20 мПа).

Пресування проводиться в кілька етапів, при цьому матеріал поступово висушують і додають елементи, що цементують, які покращують зчіплюваність піщинок, а також сприяють видаленню зайвого повітря з плитки. Вологість виробу не більше ніж 12%. Така технологія виготовлення дозволяє отримати найміцніший з будівельних матеріалів, що є на сьогодні.

Яка ціна гіперпресованої плитки у Києві?

Ціна фасадної та цокольної гіперпресованої плитки суттєво відрізняється. Фасадна плитка розміром 250х65х35 мм, вагою 1,4 кг коштує 4-6 грн. Цокольна має більший розмір 390х190х70 мм та вагу 11 кг, її вартість становить від 17 до 34 грн. У компанії "Фасад" реалізується плитка українського виробника Сілта-Брік. На вартість впливає також колір та фактура плитки. Ми пропонуємо плитку з рифленою фактурою, яка вигідніше відрізняється від плоскої поверхні.

Історія походження гіперпресованої плитки

Гіперпресована плитка та цегла прийшли до нас із Європи. Там винайшли метод напівсухого гіперпресування нещодавно, у другій половині ХХ століття. Плитка має всі властивості натурального каменю, наприклад, міцність становить до 300 кг на 1 см.кв. при морозостійкості до 150 циклів. Це максимально міцний та довговічний будівельний матеріал для дому.

Технологія укладання гіперпресованої плитки

На відміну від цегли, плитка не укладається на розчин, а кріпиться до поверхні на еластичний і морозостійкий клей, його наносять на основу і на плитку, якщо це плитка цокольна, якщо ж фасадна, то досить нанести клей просто на плитку. Наносити клей на велику площу основи, більше 1 м кв не можна, інакше клей висохне і втратить адгезію. Фасадну плитку можна укладати встик, цокольну укладають обов'язково з розшивкою. Через 2-3 доби шви потрібно заповнити еластичною та морозостійкою фугою для клінкеру. Обробляти поверхню гідрофобізаторами не потрібно, гіперпресована плитка має дуже низьке вологопоглинання (6-7%).

Види плитки

Облицювальні плитки можуть бути з рівною плоскою поверхнею, з рваною, колотою поверхнею, такі види плитки часто використовують для реставрації старовинних об'єктів архітектури. Всі ці види виготовлені візуально під камінь. Колірна гама цього виду будівельного матеріалу може бути різноманітною, під час виготовлення підбираються барвники, які імітують різні види природного каменю. "Фасад" пропонує гіперперсовану плитку, що імітує колірні різновиди граніту.

Де придбати гіперпресовану плитку?

Компанія «Фасад» (м. Київ) має як фасадну, так і цокольну гіперперсовану плитку. Цей матеріал, міцний та красивий, дозволяє дуже якісно та на тривалий термін оформити фасад вашого будинку.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.