Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Газобетонні блоки

Газобетонні блоки (Газоблок та Піноблок) – це штучний камінь, який на ринку будівництва завойовує щороку все більшу популярність за рахунок своїх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різні властивості даного матеріалу, наприклад, такі як низька теплопровідність, вогнестійкість і т.п. дозволяють йому стати в один ряд з такими популярними будівельними матеріалами, як цегла та дерево. Але якщо порівнювати дані матеріали за ціною за 1 куб. метр, то ціна газоблоку (газобетону та піноблоку) значно дешевше за вищевикладені матеріали, хоча за експлуатаційними характеристиками, він не поступається, і при випробуванні в більшості випадків показує кращі результати.

Переваги піноблоків

Зведення різноманітних конструкцій з газоблочних блоків (піноблоків і газобетонів) обходиться набагато дешевше і здійснюється в більш короткі терміни, ніж при будівництві цих конструкцій з інших будівельних матеріалів, наприклад, з силікатної або керамічної цегли. Що є суттєвим достоїнством для замовника будівництва, при підрахунку витрат на зведення об'єкта. У зведеній будівлі, жити буде комфортно та затишно, так як газобетон легко обробляється будь-яким ріжучим інструментом, що робить його застосування особливо привабливим для будівельників, при фасадних роботах, наприклад, при облицюванні об'єкта сайдингом, або при внутрішній реконструкції. Також через добрі тепло-технічні показники газоблоків (піноблоків і газобетонів) людина може значно заощадити на опаленні.

На нашому сайті, а також у виставковому залі в Києві блоки (газоблоки, пноблоки та газобетонні) представлені від різних виробників та з різною структурою, що дозволяє вибрати найбільш підходящий та оптимальний варіант, що стосується ваших уподобань. Пошукова система сайту з легкістю допоможе вам зорієнтуватися при виборі та купівлі товару. Щоб уберегти вас від сумнівів, з приводу придатності товару для будівництва, звертаємо вашу увагу, що газоблок, газобетон і піноблок проходять сертифікацію та перевірку відповідності стандарту якості.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.