Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Черепиця ARMORTAB® SUPER™ AR Castle Gray
Черепиця ARMORTAB® SUPER™ AR Copper Brown
Черепиця ARMORTAB® SUPER™ AR Galaxy Black
Черепиця ARMORTAB® SUPER™ AR Sunshine Red
Черепиця CLASSIC® AR Asian Red

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Autumn Brown

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Bark Brown

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Brownwood

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Desert Tan

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Estate Gray

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Harbour Blue

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Onyx Black

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Spanish Red

Ціну уточнюйте

Черепиця CLASSIC® AR Terracotta

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Asian Green

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Asian Red

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Autumn Brown

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Bark Brown

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Brownwood

Ціну уточнюйте

Черепиця OAK EURO ® AR Estate Gray

Ціну уточнюйте

Бітумна черепиця відкриває великі можливості.Сучасні технології виробництва забезпечили цьому матеріалу унікальні властивості. Бітумна черепиця допоможе створити довговічну та красиву покрівлю.


Створити якісне покриття для даху, отже, захистити себе від втрат тепла та можливих проникнень води усередину конструкцій. Для досягнення цієї мети застосовується безліч матеріалів, серед яких все більшим попитом користується бітумна черепиця, що має унікальні властивості.


Для монтажу не потрібні спеціальні інструменти і після декількох хвилин практики ви зможете освоїти технологію. Завдяки невеликій вазі та простоті монтажу зі створенням покриття може впоратися одна людина. Це значно скоротить витрати або зведе їх нанівець, якщо ви вирішите працювати самостійно.


У бітумної черепиці є ще ряд переваг:він має гарні шумоізоляційні властивості;стійкий до хімічної та біологічної дії;витримає будь-які перепади температур;не горить;середній термін експлуатації близько ста років.


Завдяки гнучкості та невеликим розмірам сегментів за допомогою такої черепиці можна швидко створювати якісне покриття навіть на дуже складних по конфігурації дахах. Крім цього, використовуючи цей матеріал, ви отримаєте мінімум відходів. Достатньо просто прорахувати і необхідну кількість черепиці, знаючи загальну площу даху.


У нас ви можете вигідно купити бітумну черепицю у будь-якій кількості. Завдяки роботі безпосередньо з виробниками привеземо куплений товар прямо зі складів готової продукції. Така система дозволяє знизити вартість реалізації матеріалів та скоротити витрати на транспортування.


Виготовляється така черепиця зі склополотна, що обробляється бітумним складом. Зовнішня частина покривається базальтовим гранулятором або різнобарвною мінеральною крихтою. Знизу знаходиться бітумно-полімерний шар, що самоклеїться, захищений спеціальною плівкою. При створенні покрівлі вона знімається, а черепиця накладається внахлест. Під впливом тепла та світла елементи склеюються між собою та утворюють суцільне водонепроникне покриття. Основою для укладання такої покрівлі може бути вологостійка фанера або ДСП. Випускаються варіанти без клейкого шару і тоді при укладанні сегменти потрібно фіксувати.


Випускається бітумна черепиця у великому асортименті кольорів та конфігурацій. Може мати форму шестикутника, трикутника, овалу тощо. Її часто застосовують для реконструкції покрівель старих будівель, коли ходять зберегти їхній первозданний зовнішній вигляд. Вона виглядає дуже схожою на свій прототип, який застосовувався в минулі століття, але він не мав стільки переваг.

Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.