Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Тротуарна плитка (бетонна бруківка)

Стопер (h = 100 мм)
Стопер (h = 100 мм) м2
Стопер (h = 80 мм)
Стопер (h = 80 мм) м2
Бруківка 20-20-4 оливка м2
Решітка 40-20-8 сірий
Тротуарна плитка – що це?

Тротуарна плитка – сучасний матеріал, що використовується для мощення вулиць, тротуарів, алей, а також під'їздів та проходів до приватних будинків та на присадибних ділянках. З часів Стародавнього Риму дорогих мостили бруківкою. Тоді вона виготовлялася лише з натурального каменю. Служило таке покриття практично вічно (деякі римські дороги використовуються і зараз), проте була трудомісткою і дорогою у виробництві. Виробництвом штучної бруківки вперше здивувалися в Голландії в XIX столітті. Нестача природного каменю призвела до того, що нею почали мостити дороги. Після цього досить успішний досвід отримав свій розвиток і в інших країнах. На нашій території штучна (бетонна) бруківка з'явилася у другій половині ХХ ст. Спочатку використовувалися великі квадратні плити, асортимент товарів значно розширився, що дозволило створювати з бруківки більш гнучкі рішення.

Сфера використання штучної бруківки Використовувати бруківку для мощення проїжджої частини вулиць останнім часом не прийнято, оскільки звичний асфальт, за всіх його недоліків, виявляється дешевше. Однак тротуарна плитка зарекомендувала себе як абсолютно необхідний матеріал для мощення тротуарів, присадибних ділянок і в ландшафтному дизайні, розмірів, способів укладання та відтінків. Завдяки невеликому розміру та грамотно продуманій формі бруківка підходить для мощення складних форм, піднесень, гірок, поворотів доріжок, що дозволяє реалізувати за її допомогою будь-які дизайнерські рішення.

Властивості тротуарної плитки.

Історичні вулиці європейських міст славляться своїм комфортним середовищем. Не в останню чергу її формує мощення дорожнього покриття та тротуарів, для якого традиційно використовується штучна або натуральна бруківка. Цей матеріал або є фрагментами гранітних порід, або сформований з бетонної суміші. Відсутність у складі смол та інших хімічних сполук робить його екологічно чистим. Таке покриття не випаровує шкідливі гази при нагріванні під променями сонця влітку, а в дощову пору року на ньому не утворюються калюжі, адже щілини між плитками дозволяють воді не затримуватися на поверхні. Висока щільність матеріалу роблять його стійким до циклів замерзання розморожування, доводячи марку морозостійкості до F200, а спеціальні сучасні покриття дозволяють не ставати слизькою при ожеледиці.

Переваги тротуарної плитки (бетонної бруківки)

Наведені вище якості дозволяють визначити переваги такого покриття. До них відносяться: висока міцність та щільність; висока морозостійкість; стійкість до опадів, агресивних середовищ; екологічність; на такій поверхні не утворюється калюжа; естетичний зовнішній вигляд; можливість втілювати різні рішення;

Склад тротуарної плитки (бруківки) Залежно від типу бруківка може бути натуральною (обтесані гранітні скельні породи) або бетонною. У такому випадку для її виготовлення використовують ущільнений вібробетон, або пресований бетон, з дрібним заповнювачем, що забезпечує відсутність пір і високу водонепроникність поверхні.

Натуральна плитка в залежності від способу обробки каменю буває колотою, або пиляно-колотою. Бетонна бруківка виробляється або технологією вібролиття, коли бетонна суміш заливається в спеціальні форми під впливом частотних коливань певної сили. В інших випадках застосовується вібропресування. Даний спосіб поширений на великих виробництвах: за допомогою потужного преса на форми якого подається напівсуха бетонна суміш. Звичайно, технологія виробництва впливає на підсумкову вартість продукції.

Компанія «Фасад» пропонує великий вибір тротуарної плитки, яка відрізняється різноманітністю форм, відтінків і текстур поверхні.

Виробники тротуарної плитки Avenu DecorAvenue Золотий мандарин

Де купити тротуарну плитку в Києві? Компанія ТОВ «ФАСАД» пропонує величезний асортимент тротуарної плитки (бетонної бруківки) у Києві та інших регіонах України. Наша продукція відрізняється доступними цінами, а замовники незмінно позитивно відгукуються про якість матеріалу, що поставляється. Це відбувається завдяки тому, що ми працюємо з найкращими виробниками тротуарної плитки, які гарантують не лише високі експлуатаційні якості, а й унікальні естетичні характеристики виробів.

Яка ціна тротуарної плитки? Ціна тротуарної плитки, в середньому, трохи вища, ніж інших покриттів. При цьому незаперечними є її експлуатаційні переваги порівняно зі звичним асфальтом та великими бетонними плитами. Завдяки їм бруківка прослужить значно довше та збереже приємний зовнішній вигляд. Ціна тротуарної плитки, представленої в нашому магазині, варіюється від 6 грн за штуку, до 320 грн за квадратний метр.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.