Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Дорожні елементи

Дорожні елементи гарантують довговічність покриття.

Встановлюючи якісні дорожні елементи, ви виконуєте вимоги норм будівництва. Також вони стають ефектними елементами дизайну.

Для компаній, що займаються будівництвом та облаштуванням доріг, необхідні якісні дорожні елементи, без яких створення довговічних покриттів неможливе. У нас ви можете купити будь-яку кількість бортів, виготовлених методом вібропресування. Для максимально ефективного перерозподілу навантаження на поверхню в місцях, де планується залишати автомобілі, краще використовувати решітки для паркування. Ці вироби часто застосовуються там, де є зелені насадження. Так як кореневій системі дерев і чагарників необхідне надходження кисню, суцільне асфальтове покриття або укладання плитки не найкращий варіант. Воно також перешкоджає надходженню у ґрунт води і, відчуваючи постійну нестачу потрібних речовин, рослини швидко гинуть. Паркувальні грати вирішують цю проблему і дозволяють створити якісну територію для автомобілів. Важливим є те, що вони дуже цікаво виглядають, з естетичної точки зору.

Щоб покриття, асфальтове або плиткове якнайменше руйнувалося, краще при його створенні по краях встановити такі дорожні елементи, як борти. Вони оберігають найуразливіші місця від руйнування і нададуть території більш акуратних форм. Крім того, будучи кордоном між штучним покриттям і клумбами, ці конструкції запобігають зміщенню ґрунту, що убезпечить асфальтовану територію від забруднення, а ґрунт від розмивання. Вони використовуються і для відокремлення тротуарів від дорожньої частини, застосовуються для огородження територій дитячих майданчиків. У нас ви можете придбати борти для доріг різного розміру, що створить більше зручностей при використанні та сприятиме раціональнішому застосуванню. Ви можете придбати вироби різних кольорів. Що також важливо для створення ефектного покриття та його обробки.

Для декорування території та поділу її на зони часто застосовуються клуби, створені із міцних бетонних сумішей. Вони досить важкі та об'ємні, щоб стати ефективною перешкодою для проїзду автомобілів. У той же час такі елементи виконують функцію додаткового декору та допомагають пом'якшити урбаністичні пейзажі зеленими насадженнями. Зроблені з якісних матеріалів вони чудово переносять вплив води та інших зовнішніх факторів. Їх немає необхідності прибирати взимку. Вони навряд чи стануть цікавими правопорушникам через велику вагу і зможуть витримати досить сильні удари хуліганів.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.