Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


Декоративний камінь

Колотий -123 м2

297.00 грн

Абрау-1031 м3

315.00 грн

Абрау-1051 м3

315.00 грн

Абрау-110 м3

315.00 грн

Абрау-170 м3

315.00 грн

Небуг-1085 м3

327.00 грн

Небуг-113 м3

327.00 грн

Камінь декоративний: властивості та характеристики

Використовувати декоративний камінь для обробки квартир і офісів стали нещодавно, але щороку зростає кількість покупців, які бажають придбати цей вид матеріалів.

Вибрати потрібний товар нескладно. Декоративний камінь, який у великій кількості можна знайти в каталогах нашого сайту, а також у нашому виставковому залі, дозволить за мінімальний час зробити раціональне капіталовкладення.

Переваги декоративного каменю Цей товар має велику кількість корисних характеристик, які дозволяють купити декоративний камінь для використання, як поза приміщеннями, так і всередині.

Висока міцність Декоративний камінь стійкий до незначних механічних пошкоджень, відповідно він прослужить довго та надійно у різних умовах експлуатації.

Стійкість до стрибків температури та до підвищеної вологості Ні велика кількість опадів, ні атмосферні зміни не вплинуть стан матеріалу. Отже, він може використовуватися для обробки споруд, розташованих у будь-яких кліматичних зонах.

Широкий асортимент У зв'язку з підвищеною затребуваністю, декоративний камінь Київ дозволяє кожному клієнту підібрати варіант, який влаштовує його і в плані оригінального дизайну, і в плані цінової категорії. Різна міра рельєфності нарівні з різноманітним забарвленням гарантують придбання найкращого виду для створення певного стилістичного спрямування.

Відношення "ціна-якість" Враховуючи всі перераховані вище характеристики, декоративний камінь ціна якого вважається прийнятною по відношенню до отримуваних можливостей, послужить відмінним варіантом обробки.

Декоративний камінь варто купити тим власникам нерухомості, які, особливо цінують високу якість, довговічність і доступну вартість.

Штучний камінь Декоративний штучний камінь поєднує декілька видів будівельних матеріалів, що імітують натуральний камінь. Найменш поширені з них виготовляються з акрилу та кварцу, виробляються також види штучного каменю з гіпсу та керамограніту. Але декоративний камінь на основі бетону найбільше застосовується як для облицювання фасадів, так і для внутрішнього декорування. Виробляють його методом вібропресування або вібролитва. До складу входить цемент високої якості, пісок, керамзит, вода та барвники. Слід зауважити, що якість барвників дуже важлива, це потрібно враховувати, як і те, що на вигляд їхню якість важко визначити. Щоб бути впевненим як матеріал, обов'язково потрібно перевіряти сертифікати якості.

Декоративний камінь для зовнішніх стін Перевагами декоративного каменю є його невелика вага в порівнянні з натуральним каменем, а також вологостійкість та стійкість до механічних пошкоджень. Велика перевага також і його ціна, що сприяло більшому його поширенню та використанню у будівництві. На вигляд він максимально схожий на натуральний камінь, дуже точно копіює фактуру граніту, базальту, пісковика, мармуру, каменю.

Штучний камень часто застосовується для облицювання цоколя. Фасад, фанерований штучним каменем, відмінно виглядає під дахом з черепицею, а також з кутими сходами, ліпниною і т.д. Часто його застосовують для облицювання будинку в ретро-стилі, використовують для реставрації пам'яток архітектури.

Рекомендуємо оформляти інтер'єр за допомогою декоративного каменю Декоративний камінь, повірте, дуже зручний вибір для облицювання інтер'єру, наприклад, для оформлення стін, колон, арок і т.д. Його також можна використовувати і для облицювання камінів, але при цьому виключити його торкання гарячих елементів. Ваш передпокій, кухня або вітальня перетвориться і виглядатиме більш елегантно, якщо декорувати їх штучним каменем. Укладання цього виду каменю набагато легше, ніж природного, адже товщина його становить лише 1-2 см.

Декоративний камінь дуже фактурний і візуально може ускладнити інтер'єр, тому потрібно бути обережним і не перестаратися з його застосуванням, особливо це стосується каменя темних відтінків. Якщо ви декоруєте стіну, обов'язково розбавте іншими декоративними вставками або елементами інтер'єр. Застосування декоративного каменю може бути дуже широким – від імітації в будинку середньовічних камінів та залів до оформлення квартири в стилі хай-тек.

Якщо ж ви хочете прикрашати штучним каменем ванну або сауну, приміщення з підвищеною вологістю, то матеріал слід покрити зверху гідрофобним розчином.

Декоративний камінь не можна використовувати для укладання підлоги.

Де придбати декоративний камінь У ТОВ «Фасад» ви знайдете великий вибір декоративного каменю, що імітує мармур, граніт, піщаник, навіть стародавні замкові стіни та фортеці. Залежно від ступеня рельєфності та кольору у нас можна підібрати камінь на будь-який смак. Це може бути рожевий мармур, жовтий чи коричневий піщаник, червоний чи сірий граніт. У ТОВ «Фасад» вам допоможуть підібрати оптимальний варіант, проконсультують з питань, що вас цікавлять, пов'язаними із застосуванням штучного каменю.

Ціна на декоративний камінь у Києві Ціна штучного каменю невисока порівняно з натуральним каменем і становить від 250 грн/м.кв. до 600 грн./м.кв. У ТОВ «Фасад» ви знайдете декоративний камінь польських виробників Cerrad та Einhorn. Форма каменю та розміри можуть бути різними: це може бути імітація цегляної кладки з рельєфною поверхнею, імітація плінфи, вузької цегли (цей варіант дорожчий), або ж імітація форми природного каменю.

Недорогий камінь декоративний від Декамир українського виробництва. ТОВ «Фасад» співпрацює також із українським виробником Декамір. Якість продукції Декамір не поступається європейським виробникам, а вибір вас приємно здивує. Ціна дуже помірна порівняно із зарубіжними аналогами і становить у середньому 300 грн/м.кв. Асортимент товарів компанії різноманітний та включає декоративний камінь, що імітує доломіт, цеглу, сланець, палацовий камінь, кам'яну кладку середньовічного замку, юрського мармуру та ін.

Рекомендуємо звернути увагу на штучний декоративний камінь. Це чи не єдиний будівельний матеріал, який згодом не втрачає вигляду, а навпаки, покращує, набуваючи гарного ефекту старовини.
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.