Ціни на продукцію пов'язані з курсом валют, тому перед замовленням просимо уточнювати актуальну вартість. На даний момент багато продукції заводи-виробники відпускають тільки оптом і на замовлення. Прохання уточнювати у наших менеджерів наявність, мінімальні обсяги та строки доставки. Замовлення на суму до 500 грн відвантажуємо за передоплатою.


ТОВ "Фасад" - найбільший постачальник будівельних матеріалів

Масштаби діяльності компанії “Фасад” давно вийшли за межі простого магазину будматеріалу. Безперечно, що "Фасад" - це насамперед найбільший будівельний магазин Києва, але крім цього "Фасад" це також та офіс, шоурум та склади будівельних матеріалів, що знаходяться в Києві. Наша компанія має власне виробництво захисних та декоративних матеріалів, що випускаються під зареєстрованою торговою маркою ТМ Фасад.

Будівельна хімія та інші матеріали власного виробництва

У власному виробництві компанія зосередилася на трьох напрямках. Це виробництво засобів для очищення та захисту фасадів. Ще два напрямки - це кольорові суміші кладок і декоративні покриття ТМ Фасад. розвитку власного виробництва, компанія є дилером чи офіційним представником багатьох провідних українських та зарубіжних виробників будматеріалів. Завдяки цьому ми можемо дозволити вести вигідно відрізняє нас від конкурентів цінову політику, адже ціна на будматеріали у нас на сайті одна з найбільш низьких в Україні.

Інтернет-магазин будматеріалів у нас на сайті

Вся діяльність компанії орієнтована насамперед на зручність наших клієнтів. І йдеться не тільки про процес будівництва вашого будинку і подальшому комфортному проживання в ньому, що пов'язано з високою якістю, що поставляються нами будівельних матеріалів, але перш за все - про зручність комунікації, якість сервісу та консультацій. Ми допоможемо вибрати дійсно потрібні Вам товари, проконсультуємо про властивості та особливості застосування тих чи інших будматеріалів, організуємо доставку. А у нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів Ви у кілька кліків можете оформити замовлення необхідних Вам товарів не виходячи з дому.

Склад, наявність та доставка будматеріалів

Наша компанія завжди готова надати допомогу нашим клієнтам у підборі необхідних матеріалів. У нас Ви можете отримати всю необхідну технічну інформацію, а також рекомендації щодо застосування тих чи інших будівельних матеріалів. Більшість матеріалів та товарів, представлених у нашому магазині, є у нас на складі в Києві; товари, які необхідно відвантажувати від виробника - можуть бути відвантажені та доставлені Вам протягом декількох днів із моменту замовлення.

Замовити зворотній дзвінок
Залишіть свої контакти і ми вам обов'язково передзвонимо.